Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Řecko Kefalonie

Ubytování Řecko Kefalonie


Řecko je velmi oblíbenou destinací pro dovolenou a každým rokem si sem přijíždí tisíce turistů. Jeden z nejkrásnějších ostrovů v této zemi je Kefalonie, známý pro své úchvatné pláže, turistické atrakce a pestré kulturní dědictví.

Pokud plánujete návštěvu tohoto ostrova, určitě se budete zajímat o ubytování. Kefalonie nabízí množství různých druhů ubytování, od luxusních hotelů a resortů po levné ubytování pro studenty či rodiny. Zde je srovnání několika typů ubytování na ostrově.

Hotely

Kefalonie má mnoho luxusních hotelů a resortů s širokou nabídkou pokojů a služeb. Tyto hotely nabízejí vysokou úroveň ubytování, s výhledem na moře, bazénem, fitness centrem, restauracemi a dalšími luxusními vybaveními. Tyto hotely jsou ideální pro turisty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu, na komfortním místě s prvotřídním servisem. Cena za noc většinou začíná od 100 €, ale může být mnohem vyšší, podle typu pokoje a sezóny.

Apartmány

Apartmány a studia jsou velmi oblíbenou formou ubytování v Kefalonii, zvláště pro ty, kteří chtějí si užít soukromí, pohodlí a nezávislost. Tyto apartmány poskytují vše, co potřebujete pro svůj pobyt, včetně vlastní kuchyňky, koupelny, obytného pokoje a ložnice. Ceny se pohybují od 30 do 80 € za noc, podle umístění, velikosti a vybavení.

Vily a důmky

Pokud hledáte luxusní a soukromé ubytování s výhledem na moře, víll a domkům je pro vás to pravé. Tyto ubytování nabízejí soukromí, prostor, pohodlí a úchvatné výhledy. Pokud hledáte luxus, soukromí a prostor, cena za noc může dosáhnout až několika set eur, podle velikosti a umístění.

Kempy

Pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v blízkosti přírody, jsou kempy ideálním řešením. Kefalonie nabízí několik kempů, které jsou ideální pro milovníky přírody a outdoorové aktivity. Tyto kempy nabízejí nejen levné ubytování, ale také možnost kempování v přírodě.

Na ostrově Kefalonie tedy najdete různé typy ubytování, které uspokojí vaše potřeby a požadavky. Záleží pouze na tom, jaký typ ubytování si zvolíte, podle svého rozpočtu a stylu dovolené. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ ubytování, Kefalonie vám nabízí ten nejkrásnější zážitek z Řecka, plný slunce, moře a krásy přírody.


Počasí Řecko Kefalonie


Řecko je krásnou zemí a Kefalonia je jedním z jejích nejvíce přitažlivých destinací pro turisty. Pokud plánujete svou dovolenou v této oblasti, můžete očekávat příjemné a slunečné počasí.

Kefalonia, stejně jako celé Řecko, má kontinentální středomořské klima. To znamená, že v létě je teplota obvykle vysoká a slunce svítí velmi intenzivně. V období mezi květnem a zářím můžete očekávat teploty kolem 30 °C, což je ideální pro opalování a koupání v moři.

V průběhu zimních měsíců, mezi listopadem a březnem, teploty klesají na přibližně 15 °C. To nehodlá říci, že byste neměli navštívit Kefalonii v zimě. Odlišné počasí a nádherná příroda nabízejí kouzelné zážitky.

Pokud si chcete naplánovat aktivitu, jako je pěší turistika, pak nejlepší měsíce jsou květen, červen, září a říjen. Tyto měsíce nabízejí mírnější teploty, nicméně stále je to teplé počasí.

S ohledem na slunečné počasí můžete očekávat, že v létě je řecká turistická sezóna plná plážových a vodních aktivit. Můžete ochutnat místní kuchyni a prozkoumat tamní kulturu.

Kefalonia je také známá svými skalnatými plážemi, modrou vodou a malými zátokami. Kdykoliv během roku můžete prozkoumat okolní oblasti a těšit se z nádherné přírody. Pokud máte rádi výlety lodí, můžete navštívit blízký ostrov Ithaka.

Zapomeňte na teplo a užijte si vítr při plavbě a prohlídka krásné Kefalonie. Nezapomeňte balit lehké oblečení, protože teploty mohou být v létě extrémně vysoké. Také si přineste ochranné opalovací krémy a sluneční brýle.

Celkově vzato, počasí v Řecku je velmi příjemné a nabízí mnoho příležitostí pro zábavu a relaxaci. Kefalonia je krásný a kouzelný ostrov, který nabízí bohatou kulturu, krásnou přírodu a úžasné památky. Můžete si být jisti, že vaše dovolená v této oblasti bude nezapomenutelná.


Letenka Řecko Kefalonie


Pokud hledáte krásné a nezapomenutelné dovolenou, určitě byste měli zvážit návštěvu řeckého ostrova Kefalonie. Tento kouzelný ostrov, který leží v Jónském moři, je známý svými úchvatnými plážemi, křišťálově čistou vodou a horskou scenérií. A co je nejlepší, můžete se tam dostat snadno díky letenkám do Kefalonie.

Existuje několik leteckých společností, které provozují lety do Kefalonie. Mezi nejpopulárnější poskytovatele patří Aegean Airlines, Ryanair, EasyJet a Norwegian Air. Tyto společnosti nabízejí lety z různých evropských destinací, jako jsou Británie, Německo, Itálie, Rakousko nebo Norsko. Délka letu se může lišit v závislosti na vaší polohy, ale většinou trvá 2-4 hodiny.

Jakmile dorazíte na letiště v Kefalonii, budou vás přivítat nádherné výhledy na ostrov. Letiště Cephalonia International Airport je největším letištěm na ostrově a nachází se asi 8 km jihozápadně od Argostoli, hlavního města Kefalonie. Z letiště se můžete dostat do města nebo na přilehlé pláže pomocí taxislužby, půjčovny aut nebo autobusu.

Když se rozhodnete navštívit Kefalonii, můžete se těšit na mnoho aktivit a zážitků. Ostrov nabízí řadu možností pro milovníky přírody, jako jsou turistické trasy, jízda na koni, kajak, potápění a plavba lodí. Pokud hledáte kulturní zážitek, můžete navštívit archeologické naleziště nebo některé z historických kostelů na ostrově. A samozřejmě nemůžete vynechat slavné pláže, jako jsou Myrtos, Antisamos nebo Lourdas, kde se můžete potápět do křišťálově čisté vody a užívat si slunce.

Celkově lze říci, že letenky do Kefalonie jsou skvělou volbou pro každého, kdo touží po dovolené plné krásné přírody, kulturního dědictví a úžasných pláží. Od výběru letenky až po návštěvu ostrova se můžete těšit na nezapomenutelnou zážitek, který vám zaručeně nadělí vzpomínky na celý život.


Dovolená Řecko Kefalonie


Kefalonie je jedním z největších ostrovů v Jónském moři a rozhodně stojí za návštěvu. Dobré počasí, písečné pláže a krásná příroda, to vše nabízí tento malebný ostrov, který není příliš turisticky přeplněn.

Přírodní krása Kefalonie je jeho hlavní atrakcí. Ostrov nabízí mnoho přírodních památek, jako jsou jeskyně Melissani, které jsou skutečnou podívanou. Můžete se plavit po modrých vodách, které se lesknou na slunci a které osvětlují vnitřek jeskyně.

Navštívit můžete také pláž mytického Odyssea, která se nachází na západním pobřeží ostrova. Pláž se nazývá Paliki a nabízí krásné červené útesy a průzračnou vodu, která nabízí ideální podmínky pro šnorchlování.

Kefalonie je také domovem několika působivých zhruba třicetimetrových vodopádů. Vodopády se nacházejí v horských oblastech ostrova a jsou obklopeny hustými lesy a divokými rostlinami. Pro milovníky turistiky a výstupů na vrcholky hor je to ideální místo k objevování.

Kromě toho, Kefalonie je pověstná pro své skvělé pláže. Hlavně na severovýchodní straně ostrova najdete krásné písečné pláže a průzračnou vodu Jónského moře. Můžete si tak vychutnat slunce a stín stromů, když se chcete schovat před horkým sluncem.

V pohodě můžete trávit své dny u pláže a užívat si krásný průhled na moře. Ostrov je dostatečně velký, aby nabídl mnoho kvalitních a unikátních pláží. Jednu z takových pláží najdete například na mysu Katelios, kde se kromě písku můžete těšit i na kamenité pobřeží.

Kromě toho je Kefalonie ideálním místem pro milovníky dobrého jídla. Ostrov je plný tradičních řeckých restaurací, které nabízejí mnoho chutných specialit jako jsou gyros, tzatziki a plněné pita. Nezapomeňte ochutnat i místní národní specialitu, zvanou "fyriki", což je míchaný salát s několika druhy ryb, cibulí a olivami.

Pro milovníky pití zde není nouze o barů a nočních klubů, ve kterých se můžete bavit až do pozdních hodin. Dovolená v Kefalonii je ideální pro ty, kteří chtějí užít si klid a pohodu, ale zároveň mají rádi různé aktivity, jako je turistika a objevování nových míst.

Kefalonie nabízí ideální podmínky pro dovolenou na pláži, ale také pro objevování přírody nebo pro vychutnání si místní kuchyně. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli aktivitu, na Kefalonii se rozhodně nebudete nudit.


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Kefalonie


1. Jaké jsou nejlepší pláže na Kefalonii?
Odpověď: Mezi nejlepší pláže na Kefalonii patří Myrtos, Antisamos, Skala, Lourdas, Petani a Xi.

2. Jaké jsou nejlepší restaurace na Kefalonii?
Odpověď: Z nejlepších restaurací na Kefalonii patří Il Borgo, Porto Fiscardo, Tzivras Taverna, Captains Table a Oinops Wine Bar.

3. Jaké jsou nejlepší místa na Kefalonii k návštěvě?
Odpověď: Mezi nejlepší místa na Kefalonii patří Fiskardo, Myrtos Beach, Melissani Cave, Drogarati Cave, Assos a Mount Ainos.

4. Jaké jsou nejlepší aktivity na Kefalonii?
Odpověď: Mezi nejlepší aktivity na Kefalonii patří plavání, potápění, jízda na koni, turistika, návštěva vinic a ochutnávka místních specialit.

5. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Kefalonie?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Kefalonie je od června do září, kdy je nejtepleji a nejméně deštivo.

6. Jaké jsou nejlepší hotely na Kefalonii?
Odpověď: Z nejlepších hotelů na Kefalonii patří Emelisse Nature Resort, F Zeen, Ionian Emerald Resort, Fiscardo Bay Hotel a Apostolata Island Resort & Spa.

7. Potřebuji vízum k návštěvě Kefalonie?
Odpověď: Pokud jste občanem EU nebo USA, nevyžaduje se pro vstup do Řecka a Kefalonie žádné vízum. Vízum mohou vyžadovat občané jiných zemí.

8. Jazykem na Kefalonii je řečtina, bude mi stačit angličtina?
Odpověď: V turistických oblastech na Kefalonii se většinou mluví anglicky, takže by nemělo být žádným problémem porozumět a domluvit se s místními obyvateli.

9. Potřebuji si dělat starosti s bezpečností v Kefalonii?
Odpověď: Kefalonie je obecně bezpečné místo k návštěvě, ale jako všude na světě, je nutné dodržovat základní bezpečnostní opatření a být obezřetní při pohybu v noci nebo v neznámých oblastech.

10. Jak se dostanu na Kefalonii?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Kefalonii, je letecky přes letiště v Argostoli nebo pomocí trajektů z některé z přístavů v Řecku.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky