Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Německo Frankfurt nad Mohanem

Nejčastější dotazy a odpovědi Německo Frankfurt nad Mohanem


Níže je uveden seznam nejčastějších dotazů a odpovědí Německo Frankfurt nad Mohanem:

1. Jak se dostat do Frankfurtu nad Mohanem?

Do Frankfurtu nad Mohanem se lze dostat nejlépe letadlem, vlakem nebo autobusem. Frankfurt má vynikající mezinárodní letiště, které se nachází asi 12 km od města. Kromě toho je Frankfurt důležitým železničním uzlem v Německu, takže cesta vlakem je také snadná. Autobusové spojení do Frankfurtu je také k dispozici.

2. Kdy je nejlepší čas pro návštěvu Frankfurtu?

Nejlepší čas pro návštěvu Frankfurtu je od května do září, když je počasí celkově příjemné a slunné. Také ještě v září se koná velký tradiční veletrh v Frankfurtu - Frankfurtský veletrh knih.

3. Co stojí za návštěvu v Frankfurtu?

Frankfurt nad Mohanem nabízí mnoho zajímavých atrakcí, včetně Midtown Tower, Goetheho domu a muzea, katedrály a historických trhů. Město je také známé pro své bohaté kulturní a hospodářské dědictví.

4. Kde se nachází nejlepší hotely v Frankfurtu nad Mohanem?

Frankfurt nabízí bezpočet kvalitních hotelů a ubytování. Nejlepší hotely jsou v okolí náměstí Altstadt, blízko řeky Mohan a ve středu města. V závislosti na účelu vaší návštěvy mohou být nejlepší hotely v různých částech města.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Frankfurtu?

Frankfurt je velké město plné vynikajících restaurací a café. Mezi nejlepší patří například paneerstube, Bockenheimer Weinkontor, Laube Liebe Hoffnung a Epicerie fine. Kromě toho je v Frankfurtu mnoho tradičních hospod, kde si můžete vychutnat skvělé pivo a německá jídla.

6. Jaké jsou nejlepší nakupovací možnosti v Frankfurtu?

Frankfurt má mnoho skvělých obchodů a nákupních center, včetně Zeilgalerie, MyZeil, Höfe am Brunnenhof a Skyline Plaza. V centru města se také nachází spousta malých obchůdků a trhů, kde lze nalézt zajímavé suvenýry a kvalitní zboží.


Ubytování Německo Frankfurt nad Mohanem


Frankfurt nad Mohanem je jedním z největších měst v Německu. Nachází se v centrální části země, a je jedním z nejvýznamnějších ekonomických center Evropy. Svým návštěvníkům nabízí mnoho možností, jak trávit volný čas a obdivovat krásy tohoto města. Aby bylo Váš pobyt v tomto městě co nejpříjemnější, nabízíme Vám několik tipů na ubytování v tomto městě.

Městské hotely
Pokud plánujete návštěvu Frankfurku, rozhodně nemůžete minout pobyt v jednom z jeho mnoha hotelů. Většina z nich se nachází v centru města, takže budete mít k dispozici širokou škálu možností, jak si užít romantický pobyt ve městě. Pro luxusnější pobyt si můžete vybrat z mnoha čtyřhvězdičkových hotelů, které Vám nabídnou všechny pohodlí a služby, které od takovýchto hotelů můžete očekávat.

Hostely
Pokud se chcete ubytovat v centru města za méně peněz, než by Vás stálo luxusní hotel, můžete se ubytovat v některém z mnoha hostelů, které se v městě nachází. Tyto hostely jsou ideální pro mladé lidi, cestovatele a studenty nebo pro ty, kteří se chtějí jen tak projít a obdivovat krásy tohoto krásného města. Hostely Vám nabídnou veškeré základní vybavení, které potřebujete k příjemnému spaní a odpočinku. A co je nejlepší? Hostely jsou velmi levné a často se nacházejí v centru města, takže budete mít velmi blízko k mnoha atrakcím a památkám.

Apartmány
Pokud Vaše představy o ubytování obsahují vyšší stupně soukromí a úplnou svobodu, můžete si pronajmout apartmán v centru města, který bude Vaše dokonalé útočiště. Tyto apartmány jsou velmi oblíbené mezi turisty, kteří si chtějí užít svůj pobyt bez omezení a závislosti na hotelových službách. Apartmány Vám nabídnou plně vybavenou kuchyň, vlastní koupelnu a spací ložnici, takže si můžete užít domácí pohodu a klid, který Vám bude ve vaší cestě rozhodně chybět.

Airbnb
Další skvělou možností jak se ubytovat v centru města je Airbnb. Tyto apartmány a pokoje nabízejí domácí atmosféru, a jsou perfektním řešením pro ty, kteří se chtějí cítit jako doma. Airbnb nabízí celou řadu možností, od jednopokojových apartmánů po velké byty a domy, takže si můžete vybrat to, co je pro Vás nejlepší.

Výběr ubytování ve Frankfurtu nad Mohanem závisí na Vašich představách o pobytu a na to, jaký typ ostatních služeb si přejete. Nicméně, s ohledem na velikost a význam tohoto města, Vám zaručujeme, že nalézt si kvalitní a pohodlné ubytování je jednoduché a rychlé. Takže, připravte se na svůj nezapomenutelný pobyt ve Frankfurtu nad Mohanem!


Letenka Německo Frankfurt nad Mohanem


Letenka do Frankfurtu nad Mohanem - Tentokrát se vydáváme do jednoho z největších měst v Německu s bohatou historií a rozmanitou kulturou.

Frankfurt nad Mohanem je nejen obchodní a finanční centrum Německa, ale také kulturní a historické město, které má co nabídnout těm úplně nejrozmanitějším návštěvníkům.

Začneme tím, co je pro Frankfurt nad Mohanem asi nejvýznamnější - jeho status finančního centra Německa. V centru města se dokonce nachází tzv. "Mainhattan" - největší koncentrace mrakodrapů v celém Německu. Návštěvníci zde mohou projít i takové architektonické skvosty, jako je například "Commerzbank Tower" - druhá nejvyšší budova v Německu.

Kromě toho zde najdeme řadu vynikajících restaurací, muzeí a galerií. Na největší kulturní události v městě se můžete těšit třeba na mezinárodní knižní veletrh, který se zde koná každoročně v říjnu.

Zajímavostí pro návštěvníky je také vinařská oblast Rheingau, kam se lze přepravit pohodlně i vlakem a odkud si můžete přinést nejvynikající vína z celého Německa.

Pokud si chcete užít i trochu zeleně, doporučujeme navštívit Palmengarten - největší botanickou zahradu v Německu. K dispozici je také zábavný park, který nazývají "Big Loop" a kde se můžete vyšplhat skoro až do nebes.

Abychom ale nezapomněli na to, co pro mnoho návštěvníků může být tou největší atrakcí: mluvíme samozřejmě o vynikajících nákupních možnostech v centru města, kde se může každý návštěvník těšit na známé módní značky.

Zkrátka a dobře: Letenka do Frankfurtu nad Mohanem je tou nejlepší volbou pro ty, kdo chtějí zažít pocit města, které se nikdy neusídlilo na vítězství v jedné kategorii - každý si tu najde něco, co se mu bude líbit.

Nasbírejte si nových zážitků a užijte si tento úchvatný kousek Německa, který se vám navždy zaryje do paměti a srdce.


Počasí Německo Frankfurt nad Mohanem


Frankfurt nad Mohanem, největší město v německé spolkové zemi Hesensko, leží v údolí řeky Mohan poblíž jejího soutoku s řekou Menou. Toto kulturní a finanční centrum Německa má velmi změnlivé počasí, což znamená, že je důležité být připraven na různé klimatické podmínky v průběhu roku.

V letních měsících (červenec a srpen) se počasí většinou pohybuje okolo 25 °C s vyšší vlhkostí. Návštěvníci si mohou užít slunečné dny a pobyt venku, ať už na jednom z mnoha festivalech nebo v parku. Když se ale ochladí, bývá obvykle deštivo a může se vyskytnout bouřka.

Podzim (září, říjen a listopad) nabízí stále mírné teploty kolem 15-20 °C, nádherné barevné palety opadaného listí a romantické procházky po městě. Deštivé období samozřejmě pokračuje, ale můžete také zažít začátek zimy, kdy se teploty začínají snižovat.

Zima (prosinec, leden a únor) může být velmi chladná s teplotami okolo 0-5 °C. Pokud máte štěstí, můžete se těšit na vánoční atmosféru s trhy a výzdobou v ulicích. V případě sněhu se raději připravte na možné omezení v dopravě, ale můžete si také užít běžky nebo sáňkování v lyžařských domech v okolí.

Na jaře (březen, duben a květen) se zase začínají teploty zvedat a většina dnů je slunečných a příjemných. Ale nezapomeňte na náhlé přechody počasí, kdy můžete zažít deštivo a větrno.

Celkově je Frankfurt nad Mohanem skvělým místem k návštěvě v průběhu celého roku, ale být připraven na změny počasí je nezbytné, abyste si mohli naplno užít vše, co město nabízí. Připravte si proto vždy vhodné oblečení podle počasí, takže se můžete těšit na krásné jarní květiny, letní festivale, podzimní procházky a vánoční trhy.


Dovolená Německo Frankfurt nad Mohanem


Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, Frankfurt nad Mohanem v Německu by vás mohl zaujmout. Tato metropole v Hesensku nabízí návštěvníkům bohatou historii a kulturu, skvělou gastronomii a mnoho dalších aktivit. Zde je několik důvodů, proč byste měli uvažovat o dovolené v této části Německa.

Mnoho kulturních atrakcí
Frankfurt je městem, které se může pochlubit bohatou historií a kulturou. Ve městě se nachází řada muzeí, jako například muzeum moderního umění, muzeum filmu nebo muzeum historie umění. Navštívit můžete také historické památky, jako například historickou radnici, katedrálu sv. Bartoloměje nebo Goethův dům. Pokud milujete operu nebo balet, můžete navštívit některou z mnoha divadelních budov v centru města.

Skvělé gastronomické zážitky
Frankfurt je také známý svou bohatou gastronomií. Pokud chcete ochutnat něco opravdu autentického, určitě byste měli vyzkoušet slavný frankfurtský guláš, který se podává s knedlíky a zelím, nebo Bratwurst - tradiční německé párek. Navštívit můžete také některý z tradičních jídelních domů, kde se vaří tradiční německé speciality.

Nádherná příroda
Frankfurt není jen město betonu a skladišť, ale můžete si také užít nádhernou přírodu. Nedaleko města se nachází Národní park Spessart, což je ideální místo pro pěší turistiku a cyklovýlety. Navštívit můžete také řeku Mohan, která protéká městem a kde si můžete pronajmout loď nebo se projížďkou podívat na okolní krajinu.

Zábava a nakupování
Frankfurt nabízí mnoho možností pro zábavu a nakupování. Můžete si prohlédnout některý z galerií nebo tržnic, jako například Kleinmarkthalle, která nabízí mnoho kvalitních produků. Kromě toho se v centru města nachází mnoho barů a klubů, kde si můžete užít nočního života.

Výhodná poloha
Frankfurt nad Mohanem má také výhodnou polohu. Nachází se blízko letiště a je to ideální výchozí bod pro cestování po Německu a dalších zemích Evropy. Můžete například navštívit nedaleké město Würzburg, které se pyšní krásnou architekturou a gastronomií.

Celkově lze říci, že Frankfurt nad Mohanem je ideálním místem pro dovolenou s bohatou historií a kulturou, skvělou gastronomií, nádhernou přírodou, zábavou a nakupováním. Toto město rozhodně stojí za návštěvu.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky