Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Cyprus Fig Tree Bay

Dovolená Cyprus Fig Tree Bay


Cyprus je ostrov východně od Středozemního moře, jehož pobřežní oblasti se řadí mezi nejkrásnější klenoty této oblasti. Mezi těmito klenoty se nachází i Fig Tree Bay, jedna z nejobsáhlejších pláží na Kypru, která je léty jedním z nejvyhledávanějších turistických destinací v této oblasti.

Fig Tree Bay se nachází na východním pobřeží Kypru, v blízkosti letoviska Protaras. Tato pláž je často považována za jednu z nejhezčích pláží v celé oblasti Středozemního moře. Na pláži si můžete užít křišťálově čisté moře, krásný písek a svěží vánek, který se zde často vyskytuje.

Pláž Fig Tree Bay je relativně hluboká a protáhlá, rozprostírá se na ploše více než 1,5 km. Pokud tedy hledáte místo, kde můžete najít chvíli klidu a soukromí, není to vůbec složité. Pokud jste naopak zamilovaní do vody, v Fig Tree Bay si určitě přijdete na své - moře je zde krásně čisté a proskvostlé.

Přestože je Fig Tree Bay celkově velmi klidná a tichá pláž, v létě se může stát, že budou ruch lidských hlasů intenzivnější. Protože se jedná o oblíbené místo mezi turisty, pláž v létě nabízí bohatý výběr občerstvení, suvenýrů a vodních sportů.

Přestože jsou na pláži Fig Tree Bay k dispozici různé atrakce a zázemí, nemusíte se obávat, že by vás rušilo až příliš mnoho lidí. Pláž je totiž poměrně rozlehlá, takže si můžete snadno najít svůj vlastní koutek, kde si můžete užívat klid a soukromí.

Pokud hledáte místo, kde si můžete užít klidné a pohodové dovolené na břehu čistého moře, Fig Tree Bay na Kypru je nádhernou volbou. Váš pobyt zde naplní krásné pláže, klidná atmosféra a příjemné klima. Tento ostrovní klenot je ideálním místem pro romantickou dovolenou s partnerem, rodinnou dovolenou nebo pobyt s přáteli. Vyberte si Fig Tree Bay a užijte si nevšední zážitky!


Ubytování Cyprus Fig Tree Bay


Cyprus Fig Tree Bay je jedním z nejkrásnějších míst, která můžete na Kypru navštívit. Toto úchvatné pobřeží s neuvěřitelně modrými vodami, bílým pískem a vyhlášenými figovníky je oblíbeným místem mezi turisty z celého světa.

Ubytování v této oblasti není problémem, protože zde najdete mnoho hotelů, apartmánů a rekreačních zařízení. Nabízí se vám mnoho možností, ať už hledáte levné ubytování nebo luxusní resort, který splní vaše představy o dokonalé dovolené.

Jeden z nejoblíbenějších hotelů v oblasti Fig Tree Bay je Sunrise Pearl Hotel & Spa. Tento luxusní hotel nabízí nádherné výhledy na moře a je vybaven prvotřídními hudebními a wellness službami. Pokoje jsou vkusně zařízené a mají velké balkony s výhledem na moře. Na hotelovém dvoře najdete nádherný bazén, sluneční terasu a mnoho restaurací a barů.

Dalším skvělým ubytováním je Atlantica Mare Village, který se nachází na samém pobřeží a nabízí vynikající výhled na moře. Tento hotel má velký venkovní bazén, hřiště na plážový volejbal, sauna a masáže. Pokoje jsou vkusně zařízené a mají balkon s výhledem na moře nebo venkovní nabídku.

Pro ty, kteří hledají levnější možnosti ubytování, může být ideální volbou Napa Mermaid Design Hotel & Suites. Tento hotel se nachází asi 20 minut jízdy od Fig Tree Bay a nabízí útulné, vkusně zařízené pokoje a systém bazénů, které jsou perfektní na relaxaci po celodenním koupání a procházce.

Pro cestovatele hledající větší intimitu a pohodlí je zde City Sea Apart Hotel. Tyto apartmány se nacházejí asi 15 minut jízdy od Fig Tree Bay a nabízejí moderní a prostorné apartmány s balkony s výhledem na moře nebo městský park. K dispozici je také kuchyňský kout, který umožňuje vlastní vaření.

Na Kypru můžete najít mnoho dalších možností ubytování, ať už hledáte luxusní resort nebo útulné apartmány. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, bude mít z oken úchvatný výhled na tyrkysově modré moře a nádherné figovníky pobřeží pro dokonalou dovolenou.


Počasí Cyprus Fig Tree Bay


Cyprus Fig Tree Bay je neuvěřitelně krásnou pláží na jihu Kypru, která láká návštěvníky z celého světa. Toto místo je oblíbené zejména kvůli svému krystalicky čistému a modrému moři, které je ideální pro vodní aktivity a koupání. Navíc poskytuje nádherný výhled na okolní horské řetězce, což dělá z návštěvy tohoto místa nezapomenutelný zážitek.

Jednou z nejvýznamnějších charakteristik této pláže je její jemný a bílý písek, který se podobá mouce. Pokud se chcete na Fig Tree Bay slunit, můžete si najmout lehátka a slunečníky, které jsou k dispozici na pláži. K dispozici jsou také sprchy a toalety.

Voda v moři u Fig Tree Bay je průzračná a velmi čistá, takže je ideální pro potápění, šnorchlování a další vodní sporty. Navíc jsou zde k dispozici různé vodní atrakce, jako například banánové pláště nebo skákací hrad. Pokud jste mezi těmi, kteří hledají někoho, kdo vám může pomoci s vodními sporty, jsou zde vzdělaní instruktoři, kteří mají velké zkušenosti s těmito aktivitami.

Kromě koupání a vodních sportů je na pláži Fig Tree Bay také několik osvětlených tenisových kurtů, na kterých si může každý zahrát. Pláž také nabízí mnoho restaurací a kaváren, které nabízejí místní speciality a mezinárodní jídla.

Cyprus Fig Tree Bay nabízí návštěvníkům neuvěřitelné množství krásy a zábavy. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi i pro páry, kteří hledají krásné pláže, modré moře a svěží vzduch. Pokud navštívíte tuto pláž, nezapomeňte vyzkoušet vodní sporty, koupat se v průzračném moři nebo si užít místní speciality v jedné z mnoha restaurací. Cyprus Fig Tree Bay je nezapomenutelný zážitek, který by neměl chybět v žádném itineráři návštěvníka Kypru.


Nejčastější dotazy a odpovědi Cyprus Fig Tree Bay


Q: Co je to Fig Tree Bay?
A: Fig Tree Bay je písečná pláž v Protarasu na kypru, která je známá svou křišťálově čistou vodou a krásným pohledem na moře.

Q: Jak se dostanu na Fig Tree Bay?
A: Fig Tree Bay se nachází v centru Protarasu a je snadno dosažitelná pěšky nebo místním autobusem.

Q: Jaká je délka pláže Fig Tree Bay?
A: Pláž Fig Tree Bay je dlouhá asi 500 metrů.

Q: Je Fig Tree Bay vhodná pro rodiny s dětmi?
A: Ano, Fig Tree Bay je velmi oblíbená mezi rodinami s dětmi díky písečnému pobřeží a klidnému moři.

Q: Je na pláži Fig Tree Bay k dispozici sprcha?
A: Ano, na pláži Fig Tree Bay jsou k dispozici sprchy a toalety.

Q: Je na pláži Fig Tree Bay k dispozici půjčovna slunečníků a lehátek?
A: Ano, na pláži Fig Tree Bay jsou k dispozici půjčovny slunečníků a lehátek.

Q: Jsou na pláži Fig Tree Bay k dispozici restaurace a kavárny?
A: Ano, na pláži Fig Tree Bay jsou k dispozici restaurace a kavárny, které nabízejí jídlo a nápoje.

Q: Je na pláži Fig Tree Bay možnost vodních sportů?
A: Ano, na pláži Fig Tree Bay jsou k dispozici různé vodní sporty, jako je například wakeboarding, windsurfing nebo jízda na banánu.

Q: Jaké jsou nejlepší hotely v blízkosti pláže Fig Tree Bay?
A: V blízkosti pláže Fig Tree Bay se nachází mnoho luxusních a cenově dostupných hotelů, jako jsou například Sunrise Pearl Hotel & SPA, Constantinos the Great Beach Hotel a Sunrise Beach Hotel.


Letenka Cyprus Fig Tree Bay


Cyprus je ostrov v Středozemním moři, který se nachází jižně od Turecka. Tento krásný a slunný ostrov je známý svými bílými plážemi, průzračným mořem a starověkými archeologickými památkami.

Jednou z nejkrásnějších pláží na Kypru je Fig Tree Bay, která se nachází na východním pobřeží ostrova. Tato pláž se pyšní bílým pískem, průzračnou vodou a klidným prostředím. Fig Tree Bay je ideální pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci na pláži.

Letenky na Kypr jsou k dispozici z mnoha evropských zemí. Pokud plánujete dovolenou na Fig Tree Bay nebo na Kypru obecně, nejlepší doba je od května do října. Během tohoto období jsou teploty příjemné a voda v moři je dostatečně teplá na koupání.

Cyprus je také velmi populární mezi potápěči a šnorchlaři. Voda v moři je velmi průzračná a mnoho míst nabízí úchvatné výhledy na podmořský svět. Pokud máte zájem o potápění, nezapomeňte si rezervovat výlet s místní potápěčskou školou.

Mimo plážové aktivity a potápění, Kypr nabízí také velké množství historických a archeologických památek. Například můžete navštívit chrám Afrodité, který se nachází nedaleko od Fig Tree Bay. Tento chrám je dedikován bohyni lásky a krásy a nabízí nádherný výhled na moře.

Dalšími zajímavými místy na Kypru jsou archeologické naleziště v Pafosu, mohutná pevnost Kyrenia Castle a klášter St. Neofytos. Bez ohledu na to, zda se zajímáte o historii, nebo se chcete jen odpočinout na pláži, Cyprus je ideálním místem pro dovolenou.

Vzhledem k tomu, že Fig Tree Bay je velmi oblíbenou pláží, nezapomeňte si rezervovat ubytování dopředu. Existuje mnoho možností od luxusních hotelů až po levná apartmá. Pokud cestujete s rodinou nebo s přáteli, je možné si pronajmout celý dům nebo vilu.

Výlet na Fig Tree Bay na Kypru je ideální pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci v krásném a slunném prostředí. Cyprus nabízí mnoho aktivit pro všechny typy cestovatelů a je skvělým místem pro dovolenou. Nezapomeňte si však dopředu rezervovat letenky a ubytování a užijte si skvělou dovolenou na krásném Kypru.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky