Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park

Ubytování Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn je země, kde se mísí starověké kulturní památky a moderní vybavení. Pokud hledáte ubytování v Bahrajnu a už vidíte svůj pobyt jako celodenní aktivitu na vodním parku, pak byste se měli podívat na Lost Paradise of Dilmun Water Park.

Tento vodní park se nachází na ostrově Amwaj, přibližně 15 minut jízdy od mezinárodního letiště v Bahrajnu. Pokud chcete zůstat v blízkosti parku, můžete zvažovat několik ubytování.

The ART Rotana

The ART Rotana je pětihvězdičkový hotel situovaný přímo na pláži a pouhých 5 minut chůze od Lost Paradise of Dilmun Water Park. Hotel nabízí moderní pokoje s výhledem na moře, soukromým balkonem a zařízením, jako je klimatizace, TV, pohodlné postele a mnoho dalšího. Kromě toho zahrnuje hotel i fitness centrum, bazén, restaurace a bary.

Mövenpick Hotel

Další možností ubytování v blízkosti parku je Mövenpick Hotel. Tento hotel má také luxusní pokoje a vynikající vybavení, jako je fitness centrum, vířivka, sauna, restaurace s mezinárodní kuchyní a venkovní bazény, včetně bazénu pro děti. Mövenpick Hotel je vzdálen pouhých 10 minut jízdy od Lost Paradise of Dilmun Water Park.

Novotel Bahrain Al Dana Resort

Posledním tipem na pobyt v těsné blízkosti parku je Novotel Bahrain Al Dana Resort. Tento resort nabízí pokojový servis 24 hodin denně, venkovní bazén, lázně, fitness centrum a restauraci pod širým nebem s výhledem na zátoku. Má také pohodlné pokoje s koupelnou a balkonem. Novotel Bahrain Al Dana Resort se nalézá za 10 minut chůze od Lost Paradise of Dilmun Water Park.

Závěr

Lost Paradise of Dilmun Water Park nabízí mnoho aktivit pro dospělé i děti, od prudkých skluzavek a horských dráh až po bazény a relaxační zóny. Pokud hledáte ubytování blízko parku, máte tuto tři výtečné možnosti. The ART Rotana, Mövenpick Hotel a Novotel Bahrain Al Dana Resort nabídnou vysoce kvalitní pokoje, pohodlí a vybavení pro dokonalý pobyt v Bahrajnu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


1. Jak dlouho je Lost Paradise of Dilmun Water Park otevřený?

Lost Paradise of Dilmun Water Park je otevřený denně od 10:00 do 18:00.

2. Jakou má Lost Paradise of Dilmun Water Park vstupní cenu?

Ceny vstupenek se mohou lišit v závislosti na sezóně a výběru balíčku. Vstupenka na celý den pro dospělého se pohybuje kolem 20 USD.

3. Můžu si jako návštěvník vlastní jídlo a pití přinést?

Zákazníci si nemohou přinést vlastní jídlo a pití. Aqua Café v areálu parku nabízí různé druhy jídel a nápojů.

4. Jsou v parku k dispozici skříňky na cennosti?

Ano, v parku jsou návštěvníkům k dispozici skříňky na cennosti za poplatek. Ceny se mohou lišit podle velikosti skříňky.

5. Můžu přijít do parku s dětmi různého věku?

Ano, park je vhodný pro návštěvu s dětmi různého věku. Nabízí různé atrakce pro dospělé i děti.

6. Jsou v parku k dispozici parkovací místa?

Ano, park nabízí pro návštěvníky parkoviště zdarma.

7. Je nutné si vstupenky kupovat předem online?

Zákazníci mohou si vstupenky koupit buď předem online, nebo na místě v pokladně.

8. Jsou v parku k dispozici ubytovací možnosti?

V parku nejsou k dispozici ubytovací možnosti. V blízkosti parku však najdete různé hotely a penziony.

9. Smím fotografovat či natáčet v parku?

Ano, fotografování a natáčení jsou v parku povoleny. Nicméně, pouze pro osobní potřebu.

10. Jsou v parku k dispozici zvýhodněné vstupenky pro rodiny či skupiny?

Ano, park nabízí zvýhodněné vstupenky pro rodiny a skupiny návštěvníků. Podrobné informace je možné najít na webových stránkách parku.


Počasí Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn je země, která se nachází na Arabském poloostrově, a je známá svým horkým a suchým podnebím. V létě se teploty mohou vyšplhat až k 45°C, a tak je důležité vědět, jak se na tento druh počasí připravit. Pokud hledáte způsob, jak se ochladit a užít si den s rodinou či přáteli, přijďte navštívit Lost Paradise of Dilmun Water Park, největší vodní park v Bahrajnu.

Vodní park se rozkládá na ploše 77 tisíc metrů čtverečních a nabízí 18 atrakcí, včetně tobogánů, plaveckých bazénů a lazy river. Pro ty, kteří chtějí zažít trochu adrenalinu, je tu několik tobogánů, jako je například Blackout, který nabízí rychlost až 80 km/h, nebo ve výšce 20 metrů umístěný Twin Twister, který Vás bude tlačit doprava a doleva až do přistání ve vodě. Pokud ale preferujete něco trochu klidnějšího, vyzkoušejte si lazy river nebo relaxační bazén s vodopádem.

Vodní park je otevřen po celý týden od 10:00 do 18:00 hodin. Vstupné je závislé na výšce návštěvníka, pro dospělého člověka je to zhruba 22,50 EUR a pro děti do výšky 1,2 metru je to 15,50 EUR. Bahrajn má jednu z nejdelších vládních pracovních týdnů, takže pokud navštívíte vodní park během víkendu, může být značně rušno. Ideální čas na návštěvu vodního parku je však v průběhu týdne, kdy můžete užít si více klidu a relaxace.

Nezapomeňte se dobře připravit na den vodních atrakcí. Vodní park nabízí k pronájmu plavecké vesty a kruhy, ale můžete také přinést svůj vlastní materiál. Vhodné oblečení jsou plavky nebo kratší kraťasy a triko. Také je dobré mít s sebou klobouk nebo sluneční brýle a dostatek krému na ochranu před slunečním zářením.

Bahrajn je fantastická země, která nabízí spoustu zábavy a atrakcí. Pokud se chcete ochladit a užít si den se svými blízkými, neváhejte navštívit Lost Paradise of Dilmun Water Park. Je to skvělé místo pro každého všech věkových kategorií a je to zábava, kterou si budete pamatovat dlouho po opuštění Bahrajnu.


Letenka Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn's Lost Paradise of Dilmun Water Park is one of the most popular tourist destinations in the Middle East. The park offers visitors a unique water adventure. With a selection of thrilling water slides, wave pools, and lazy rivers, it is no surprise that this water park has attracted visitors from around the world.

Located in the Kingdom of Bahrain, this water park is the largest in the country and one of the largest in the region. The park features 18 water attractions, including the 40-meter-high Free Fall slide, the Wave Pool, and the Lazy River. There is something for everyone at the Lost Paradise of Dilmun Water Park, regardless of age or skill level.

One of the park's most popular attractions is the Wave Pool, which generates waves up to 4 feet high. This feature provides visitors with a unique experience of surfing on the water, all without having to travel to the ocean. The park's pool area is surrounded by lush greenery that creates a peaceful environment for visitors to relax and enjoy their surroundings. The Lazy River is perfect for those who want to take a break from the thrills of the water slides and simply drift along the water's surface.

The Lost Paradise of Dilmun Water Park features a designated area for children, called the 'Kids’ Pool.' Here, children can enjoy water sprays, shallow pools, and smaller water slides. This designated area allows children to safely have fun in the water without the risks of venturing into the larger pool areas.

The park also offers several eateries where visitors can enjoy a bite to eat and cool off after a day of water activities. From fast food to fine cuisine, there is something for all tastes at the Lost Paradise of Dilmun Water Park.

Visitors can also enjoy a range of activities outside of the water park. Nearby attractions include the Bahrain Fort, the Al Fateh Grand Mosque, and the Bahrain National Museum, all of which offer fascinating insights into the history and culture of the region.

In conclusion, the Lost Paradise of Dilmun Water Park is a must-visit destination for those traveling to Bahrain. With its varied water attractions, designated areas for children, and stunning views, it provides everything one could need for a day of family fun. So, book your ticket today and experience the ultimate water adventure at the Lost Paradise of Dilmun Water Park.


Dovolená Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park


Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park je jedním z největších a nejmodernějších aquaparků v celé oblasti Perského zálivu. Tento nádherný park se nachází v jihovýchodní části Bahrajnu, na pobřeží Arabian Gulf, a nabízí mnoho možností pro zábavu a relaxaci.

Tento park byl otevřen v roce 2006 a od té doby si získal srdce mnoha návštěvníků. Jeho nádherné exteriéry, fascinující vodopády a fantastické tobogány jdou ruku v ruce s nabídkou nejmodernějších technologií a zábavných atrakcí.

Hlavní atrakce v Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Parku jsou Lazy River, Typhon, Poseidon, Triton, Aqua Loopnebo Aquaconda. Lazy River je ideální pro ty, kteří chtějí odpočinout a užít si klidnou jízdu po řece. Typhon je určen pro ty, kteří si chtějí užít rychlou jízdu po dráze, na které se dosahuje rychlosti až 70 km/hod. Aqua Loop a Aquaconda jsou dráhy, které poskytují nezapomenutelnou adrenalinovou jízdu.

Dále park nabízí pro návštěvníky mnoho jiných atrakcí, včetně bazénu s vlnami, dětského parku s brouzdalištěm a mnoha dalších aktivit. Pokud jste na dovolené s rodinou, nebojte se nechat své děti v hráčské zóně, kde se mohou plně vyřádit a užít si mnoho her.

Kromě toho je v parku k dispozici celá řada nabídek na jídlo a nápoje. Ochutnejte některé z místních specialit nebo se osvěžte chlazeným nápojem z nápojového stánku.

Celý park je plně vybaven a modernizován za použití nejnovějších technologií a postupů, aby zaručil maximální bezpečnost a pohodlí pro své návštěvníky. Existuje také řada obchodů, kde si mohou turisté koupit nějaký suvenýr a tím si připomenout svou návštěvu tohoto nádherného parku.

Celkově je Bahrajn Lost Paradise of Dilmun Water Park ideálním místem pro trávení dovolené, zejména v letních měsících, kdy potřebujete ochladit své tělo a užít si odpočinku od horkého počasí. Tento nezapomenutelný zážitek stojí určitě za to.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky