Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Tchaj-wan Nantou

Dovolená Tchaj-wan Nantou


Tchaj-wan je exotická destinace, která potěší nejen milovníky přírody, ale i milovníky historie, kultury a gastronomie. V centrální části Tchaj-wanu najdeme provincii Nantou, která nabízí nejen krásné přírodní scenérie, ale i bohatou historii a kulturu.

Jezero Sun Moon Lake

Sun Moon Lake je největší jezero v Tchaj-wanu a také jedno z nejkrásnějších. Nachází se v nadmořské výšce 760 metrů a je obklopeno zelenými horami. Je to ideální místo pro relaxaci, procházky, cyklistiku a vodní sporty. V zimě se zde koná festival ohňostrojů, který je velmi oblíbený mezi turisty.

Město Puli

Puli je město ležící uvnitř provincie Nantou, které je centrem produkce whisky, čaje, tabáku a květin. Město se může pyšnit několika chrámy a svatostánky, jako je Tung-Hai-confucius-temple a Chenghuang-temple. Také se zde nachází vzdělávací centrum pro umění bambusu, což je v Tchaj-wanu velmi oblíbené.

Hory Hehuan

Hory Hehuan jsou hojně navštěvované turisty, kteří si chtějí užít nádhernou přírodu a rozhled. Není to také složité, vzdálenost je pouze 50 km z Puli. Nejvyšší hora tohoto pohoří se jmenuje Wuling a stojí vysoko 3 275 metrů nad mořem. Když se dostanete na vrchol, můžete si užít krásný výhled na pobřeží a Korejský průliv.

Atrakce Formosan Aboriginal Culture Village

Formosan Aboriginal Culture Village je velmi zvláštní atrakce, kde se můžete naučit o kultuře domorodých obyvatel Tchaj-wanu a navštívit park s atrakcemi. Tento park tvoří pět zón, každá s vlastní tématikou. Nabízí také několik atrakcí, jako horskou dráhu, vodopád Rainbow kaskády a Voodoo House. Park je v provozu celoročně a nabízí ideální zábavu pro rodiny s dětmi.

Závěrem

Při návštěvě Tchaj-wanu byste neměli vynechat provincii Nantou, která je plná nezapomenutelných zážitků. Pokud milujete přírodu, kulturu, historii, nebo prostě jen cestování, pak je tato destinace pro Vás tou pravou. Tak neváhejte a přijeďte se tady těšit na nezapomenutelnou dovolenou!


Počasí Tchaj-wan Nantou


Tchaj-wan je oblíbenou turistickou destinací, nabízející úchvatnou přírodu, bohatou historii a kulturu. Nantou je město ležící v centrální části Tchaj-wanu, a nabízí turistům řadu zajímavých zážitků. Klima v oblasti je subtropické, což znamená, že se zde můžeme těšit na horká léta a mírné zimy.

Léto v Nantou bývá obvykle horké a vlhké. Teploty se mohou pohybovat od 26°C do 30°C v průměru. Pokud se rozhodnete navštívit Nantou v létě, doporučuje se vyhnout se turistickým atrakcím v poledne, kdy slunce praží nejvíc. Raději si naplánujte návštěvu těchto míst v časných ranních hodinách nebo později odpoledne.

Podzim v Nantou je mnohem příjemnější než léto. Teploty klesají na příjemných 20°C - 25°C a množství srážek se také snižuje. To znamená, že můžete být venku déle a užívat si krásné přírody v okolí. Jinak řečeno, podzim je ideální období pro turisty.

Zima v Nantou bývá velmi mírná. Teploty se pohybují okolo 15°C a bývají často doprovázeny slunečným počasím. V noci ale může být chladněji, takže se oblékněte tepleji, pokud plánujete nocovat venku. Zima je také ideálním obdobím pro návštěvu národního parku Yushan, kde můžete vidět sněhuláky a užít si nádherné výhledy na celý park.

Jaro v Nantou je podobné podzimu, ale může být více deštivé. Teploty se pohybují okolo 20°C - 25°C, což je velmi příjemné počasí pro turisty.

Celkově lze tedy říci, že počasí v Nantou je velmi příjemné a turisté mohou být venku celý rok. Pokud plánujete návštěvu této části Tchaj-wanu, určitě nezapomeňte zkontrolovat předpověď počasí, abyste se mohli plánovat co nejlépe. Ale bez ohledu na počasí, Tchaj-wan a Nantou vám nabídne mnoho nezapomenutelných zážitků a krásných zážitků.


Letenka Tchaj-wan Nantou


Letenka Tchaj-wan Nantou - nevšední zážitek na ostrově

Tchaj-wan je ostrovová země v jihovýchodní Asii s neuvěřitelnou přírodní krásou a bohatou historií. Pokud hledáte dovolenou ve spojení s přírodou, Tchaj-wan Nantou by mohl být to pravé místo pro vás.

Nantou je největší okres v centrální části Tchaj-wanu a nachází se uprostřed ostrova. Může se pochlubit mnoha krásnými jezery, sopečnými vrcholy a zároveň poskytuje ideální místo pro kultivaci a produkování čaje. Pokud tedy milujete přírodu, šálky dobrého čaje a zároveň si chcete užít úžasný výhled na Tchaj-wan, Nantou je pro vás ideální destinace.

Jak se tam dostat?

Nejlepším způsobem, jak se dopravit na Tchaj-wan, je letadlem. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí přímé lety z mnoha mezinárodních letišť na Tchaj-wan, jako je například mezinárodní letiště Tchaj-pej. Po příletu na Tchaj-wan si můžete následně zakoupit letenku směr Nantou, nebo se rozhodnout pro některou z mnoha autobusových společností, které zajišťují dopravu z letiště do některé z oblastí Tchaj-wanu, včetně Nantou.

Co navštívit v Nantou?

Na Tchaj-wanu můžete v Nantou vidět mnoho památek a přírodních krás. Jedním z nejvýraznějších míst na Tchaj-wanu, kde byste si rozhodně neměli nechat ujít, je slavné jezero Suao, nebo také známé jako Sun Moon Lake. Je to největší a nejkrásnější jezero na Tchaj-wanu, které stojí za návštěvu. Kromě toho si můžete vychutnat horskou atmosféru a projít se po horských stezkách některých z okolních hor.

Nantou je zároveň také ideálním místem pro milovníky čaje. Můžete navštívit plantáže a místní produkční firmy, které produkuji špičkový čaj. Je to jedinečný zážitek, který vám přinese úžasné chutě a vůně tchajwanského čaje.

V Nantou samozřejmě najdete i mnoho dalších památek, muzeí a historických míst k návštěvě. Například starobylý město Jiji, které bylo poškozeno zemětřesením v roce 1999 a nyní je obnoveno. Další pamětihodností jsou historické hrady a chrámy.

Kdy navštívit Nantou?

Ideálním obdobím pro návštěvu Nantou je březen až květen, kdy je počasí mírné a vlhkost vzduchu je poměrně nízká. Toto období je ideální pro návštěvu jak přírodních krás Nantou, tak i pro prohlídku historických památek.

Závěr

Když si zakoupíte letenku Tchaj-wan Nantou, můžete si být jistí, že prožijete nevšední zážitek na ostrově plném přírodních i kulturních krás. Nantou nabízí tolik mnoha památek, což z něj dělá jednu z nejoblíbenějších destinací na Tchaj-wanu pro turisty z celého světa.


Ubytování Tchaj-wan Nantou


Pokud plánujete navštívit Tchaj-wan, jedno z nejlepších míst na pobyt je Nantou. Nachází se v centrální části ostrova a nabízí překrásné přírodní scenérie s jezery, horami a vodopády. Navíc v Nantou najdete i mnoho historických památek a kulturních zajímavostí. V tomto článku se podíváme na nejlepší ubytovací možnosti v této oblasti.

1. Fleur de Chine Hotel
Fleur de Chine Hotel je luxusní 5hvězdičkový hotel, který nabízí krásné výhledy na jezero Sun Moon Lake. Pokoje jsou prostorné a moderní s balkony, ze kterých je nádherný výhled na jezero. V hotelu najdete také restauraci s tradičními tchajwanskými jídly a lázně s výhledem na jezero.

2. The Wen Wan Resort Sun Moon Lake
Tento hotel se nachází v malé vesničce na břehu jezera Sun Moon Lake a nabízí relaxační atmosféru v krásném prostředí. Pokoje jsou prostorné a zařízené v tradičním stylu s nádherným výhledem na jezero. V hotelu najdete také lázně a restauraci s tradičními tchajwanskými jídly.

3. Ming Hu Bed and Breakfast
Toto rodinné ubytování se nachází v blízkosti jezera Sun Moon Lake a je ideální pro cestovatele, kteří hledají jednoduché a cenově dostupné ubytování v krásném prostředí. Pokoje jsou čisté a prostorné s vlastní koupelnou a nabízejí výhled na okolní krajiny.

4. Zen and Pine Resort
Tento hotel se nachází v těsné blízkosti národního parku Yushan a nabízí krásné pokoje s balkony a výhledem na horu. V hotelu najdete také restauraci s tradičními tchajwanskými jídly a lázně, kde si můžete odpočinout po dni stráveném turistikou.

5. Ginkgo Hotel
Tento hotel se nachází v centru Nantou a je ideální pro cestovatele, kteří hledají cenově dostupné ubytování v blízkosti města. Pokoje jsou moderní a prostorné s vlastní koupelnou a nabízejí krásný výhled na okolní město.

V Nantou najdete mnoho dalších ubytovacích možností, ale tyto jsou několik nejlepších. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování hledáte, má Nantou co nabídnout. Od luxusních hotelů až po rodinná ubytování, která nabízejí autentický tchajwanský zážitek. V každém případě se můžete těšit na krásné přírodní scenérie a kulturní památky, které Nantou nabízí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Tchaj-wan Nantou


Co jsou nejlepší turistické atrakce v Nantou v Tchaj-wanu?

Nantou má mnoho skvělých turistických atrakcí. Mezi nejoblíbenější patří Národní park Yushan, Slavný krásný rybník, Vista do nebe a Další atrakce.

Jaký je nejlepší čas pro návštěvu Nantou?

Nejlepší čas pro návštěvu Nantou je od října do května. Teploty jsou příjemné a nejsou příliš vysoké. V letních měsících může být velmi horko a vlhko.

Jak se dostat do Nantou?

Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Nantou, je cesta letadlem na nejblíže letiště v Taichungu. Odtud můžete jet autobusem nebo taxíkem do Nantou.

Jaké jsou nejlepší hotely v Nantou?

V Nantou je mnoho skvělých hotelů. Některé z nejlepších jsou Fleur de Chine Hotel, Sun Moon Lake Tea Farm Villa a Sun Moon Lake Hotel.

Co si mohu koupit jako suvenýr z Nantou?

Některé z nejlepších suvenýrů z Nantou jsou čaj, dřevěné řezby, keramika a oblečení vyrobené z bavlny. Většinu z těchto produktů najdete v místních tržnicích a obchodech.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky