Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Řecko Samos Mikali Beach

Ubytování Řecko Samos Mikali Beach


Samos je nádherný ostrov nacházející se v Egejském moři v Řecku. Pokud hledáte klidné a soukromé místo na své dovolené, doporučuji vám západní část ostrova, kde najdete krásné pláže a křišťálově čisté moře. Na této straně ostrova se nachází i ubytování Mikali Beach, které nabízí ty nejlepší možnosti pro relaxaci a odpočinek.

Ubytování Mikali Beach je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a odpočinek daleko od rušného turistického ruchu. Nachází se v menší vesničce Kampos Marathokampos, pouze 50 metrů od pláže. Hotel disponuje 24 moderně zařízenými pokoji s balkónem nebo terasou, z nichž některé nabízejí nádherný výhled na moře.

Kromě ubytování vám Mikali Beach nabízí i skvělé služby a vybavení. Hotel disponuje venkovním bazénem s lehátky, slunečníky a snackbarem. Pro ty, kteří chtějí zůstat aktivní i na dovolené, je k dispozici fitness centrum a tenisový kurt.

Hosté si mohou vychutnat řeckou kuchyni v restauraci s terasou s výhledem na moře. Její specialitou jsou čerstvé ryby, mořské plody a tradiční řecké jídla. Snídaně jsou v ceně pobytu a jsou servírované formou bufetu.

V blízkosti hotelu najdete mnoho malebných rybářských vesniček, kde můžete ochutnat další řecké speciality a zakoupit suvenýry. Oblast je také ideální pro vodní sporty, jako je windsurfing nebo kajak. Navštívit můžete i historické památky, jako je například chrám Héry.

Celkově mohu říci, že ubytování Mikali Beach na Samosu je perfektní volbou pro ty, kteří hledají klidné a soukromé místo pro svou dovolenou. S nádhernými pokoji, skvělým vybavením a perfektní polohou poblíž pláže je rozhodně tím nejlepším místem pro relaxaci a odpočinek.


Dovolená Řecko Samos Mikali Beach


Dovolená na řeckém ostrově Samos je skvělým způsobem, jak si odpočinout a užít si krásného pobřeží Středomoří. A pokud hledáte nejlepší místo na ostrově, kde si užít slunce a pláž, nezklame vás Mikali Beach.

Mikali Beach se nachází na jižním konci ostrova, v blízkosti obce Ireon. Tato pláž je známá svým velkým množství písku, křišťálově čistou vodou a neuvěřitelně úchvatným výhledem na moře. Na pláži panuje uvolněná a klidná atmosféra, díky které si zde můžete skutečně odpočinout.

Pláž Mikali Beach je také ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Zde najdete množství aktivit, jako například šnorchlování, potápění nebo kitesurfing. A pokud hledáte ještě více adrenalinu, můžete si zapůjčit jetový skútr nebo si zajet na banánu.

Kromě toho je Mikali Beach rovněž vhodným místem pro rodinnou dovolenou. Pláž je velmi bezpečná, a proto se zde můžete svými dětmi strávit celý den. Existuje řada plážových zařízení, včetně lehátek a slunečníků, které můžete pronajmout, aby vaše rodinná dovolená byla pohodlnější.

Atraktivitou této pláže je také skvělá poloha. V blízkosti se nachází mnoho dalších zajímavých míst, které stojí za to navštívit. Mezi nejoblíbenější patří například starověké město Pythagorio s jeho památkami a přístavem. Navštívit můžete také Moni Spilianis, klášter z 18. století v dramatické horské oblasti, kde můžete prozkoumat některé z nejstarších kostelů na ostrově.

Zkrátka, pláž Mikali Beach na Samosu je ideálním místem pro dovolenou plnou slunce, písku a čistého moře. Ať už hledáte uvolnění nebo adrenalin, tato pláž splní vaše očekávání. Pokud plánujete navštívit Samos, určitě neváhejte a zavítejte na Mikali Beach. Určitě se vám zde bude líbit.


Počasí Řecko Samos Mikali Beach


Mikali Beach, nacházející se na řeckém ostrově Samos, je jedním z nejkrásnějších a nejrozmanitějších pláží v celé oblasti. S ohledem na své vynikající umístění a neuvěřitelnou krásu, je to místo, které stojí za to navštívit. Kromě toho zdejší počasí patří k tomu nejlepšímu v oblasti a tudíž je ideální pro milovníky slunečních paprsků.

Mikali Beach se nachází v jižním cípu ostrova Samos a vyniká krásnými písečnými plážemi a průzračným mořem. Pláže zde mají skloněný pevninský tvar, na kterém se nacházejí klidná místa pro koupání a slunění, ale také oblázkové části, které jsou v provedením vhodné pro pobyt rodin s dětmi. Protože se tato pláž nachází z velké části v zátoce, moře zde bývá obvykle klidné a vhodné pro plavání.

Pokud jde o počasí, Samos se může pochlubit velmi příjemným teplým podnebím, což činí tento ostrov ideálním místem pro dovolenou na pláži. V létě zde průměrná teplota stoupá na až 30°C v průběhu dne, ale v noci se obvykle udržuje příjemné osvěžující povětří. I když se na tomto ostrově může stát, že naprší, v drtivé většině případů se jedná o pouhou letní bouři, která rychle odezní.

Díky vynikajícímu počasí a krásnému prostoru je Mikali Beach jedním z nejoblíbenějších míst na celém Samosu. Navštívit ji mohou všichni, kteří si chtějí vychutnat sluníčko, užívat si krásnou krajinu a relaxovat na jedné z nejhezčích pláží na ostrově. Proto pokud chcete strávit svou dovolenou v příjemném prostředí s ideálním počasím, neváhejte a navštivte Mikali Beach. Jedno je jisté - odcházet budete plní nezapomenutelných zážitků a krásných vzpomínek!


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Samos Mikali Beach


1. Kde se nachází hotel Mikali Beach na Samu?
Odpověď: Hotel Mikali Beach se nachází na jižním pobřeží ostrova Samos v Řecku, v obci Votsalakia.

2. Jaká je vzdálenost hotelu Mikali Beach od pláže?
Odpověď: Hotel Mikali Beach se nachází přímo u pláže, pouze několik kroků od moře.

3. Jsou v blízkosti hotelu Mikali Beach restaurace a obchody?
Odpověď: Ano, v okolí hotelu se nachází několik restaurací, kaváren a obchodů se suvenýry.

4. Je možné v hotelu Mikali Beach přistavit auto?
Odpověď: Ano, hotel nabízí parkoviště přímo u budovy.

5. Nabízí hotel Mikali Beach bazén?
Odpověď: Ano, hotel má vlastní bazén, který je k dispozici všem hostům.

6. Je v hotelu Mikali Beach možné využít bezdrátové připojení k internetu?
Odpověď: Ano, hotel nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na celém svém území.

7. Jaký je nejbližší letiště k hotelu Mikali Beach?
Odpověď: Nejbližší letiště je Letiště Samos Aristarchos, které se nachází přibližně 37 km od hotelu.

8. Je možné v hotelu Mikali Beach rezervovat výlety po ostrově Samos?
Odpověď: Ano, recepce hotelu nabízí informace o možných výletech po ostrově a může assistovat při jejich rezervaci.

9. Nabízí hotel Mikali Beach all inclusive služby?
Odpověď: Ne, hotel nabízí pouze ubytování s možností snídaně.

10. Má hotel Mikali Beach klimatizaci?
Odpověď: Ano, všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací.


Letenka Řecko Samos Mikali Beach


Pokud hledáte ideální dovolenou na pláži, neváhejte a zvažte letenku do Řecka, na ostrov Samos. Samos je jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů a je plný písečných pláží a krásného moře. Jednou z nejoblíbenějších pláží mezi turisty i samotnými obyvateli ostrova je Mikali Beach. V tomto článku se dozvíte, co všechno vás na této pláži čeká a proč byste neměli váhat s návštěvou.

Mikali Beach se nachází v blízkosti obce Kokkari, která je jednou z nejpopulárnějších destinací turistů na Samosu. Pláž je vznášená v zálivu s velmi klidnými vodami a krásným výhledem na hory. To vše dělá z Mikali Beach ideální místo na vodní sporty, opalování a relaxaci.

Při plavbě na pláž uvidíte nádherné skalní útvary a záliv, který se díky malé hloubce může zdát jako bazén. Stejně jako všude na Samosu můžete očekávat průzračnou vodu a tisíce ryb. Perfektní pro šnorchlování a potápění.

Pokud si chcete užít klidné chvíle pod sluncem, Mikali Beach je vaše volba. Pláž je rozměrná, takže si každý může najít své soukromí a místo pro relaxaci. Pokud se budete potřebovat osvěžit, máte k dispozici sprchy a WC, což je na řeckých plážích spíše výjimečné.

Pro ty, co rádi sportují, jsou na pláži připraveny různé aktivity. Můžete si pronajmout kajak, kánoi, jízdu na bóji a další vodní sporty. Na Mikali Beach najdete také několik restaurací a barů, kde si můžete vychutnat řeckou kuchyni a pokochat se krásným výhledem na moře.

Pokud cestujete s rodinou, pláž je bezpečná i pro děti, protože vody jsou vždy klidné. Můžete si s nimi hrát na pláži nebo plavat v moři.

Výlet na Samos a návštěva Mikali Beach je skvělý způsob, jak si užít krásy řeckého ostrova. Letenky na Samos jsou dostupné po celý rok, ale nejlepší období pro návštěvu je od května do září. Pokud budete mít možnost, doporučuji si pronajmout auto a projet celý ostrov, protože Samos nabízí mnoho dalších krásných míst k návštěvě.

Samos a Mikali Beach jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a krásu řeckých pláží. Tak neváhejte a rezervujte si letenku na Samos hned teď.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky