Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Portoriko Hacienda Buena Vista

Ubytování Portoriko Hacienda Buena Vista


Portoriko je krásný ostrovní stát v Karibiku a je oblíbenou turistickou destinací. Pokud se chystáte na dovolenou do Portorika a hledáte unikátní ubytování, může vás zajímat Hacienda Buena Vista.

Hacienda Buena Vista je historická původně kávová farma nacházející se ve městě Ponce na jihozápadě Portorika. Její historie sahá až do roku 1833, kdy byla založena španělským obchodníkem a majitelem plantáže Josedem Ramonem de Beriguete.

Od té doby prošla Hacienda Buena Vista řadou majitelů a proměn a v roce 1985 byla zakoupena portorickou vládou s cílem zachovat a restaurovat tuto historickou památku. Dnes je Hacienda Buena Vista otevřena jako muzeum a turistická atrakce.

Pokud se rozhodnete pro ubytování v Hacienda Buena Vista, můžete si pronajmout historický dům pro maximálně 8 osob. Dům je vybaven všemi moderními pohodlími, včetně klimatizace, plně vybavené kuchyně a televize. Je okouzlující kombinací tradiční portorické architektury a moderního designu.

Ubytování v Hacienda Buena Vista je ideální pro lidi, kteří hledají klid a odpočinek v krásném přírodním prostředí. V okolí se nachází nádherný tropický les El Yunque, horské jezero Lago Dos Bocas nebo Hacienda Pomarrosa, která nabízí výbornou kávu a slouží jako restaurace.

Hacienda Buena Vista je také ideálním výchozím bodem pro objevování a poznávání portorické kultury a historie. Nedaleko se nachází historické město Ponce, které je plné památek a kulturních akcí.

Celkově lze říci, že ubytování v Hacienda Buena Vista je pro turisty, kteří hledají netradiční zážitek, ideální volbou. Pokud milujete historii, přírodu a portorickou kulturu, určitě byste si měli toto unikátní ubytování zahrnout do svého itineráře.


Dovolená Portoriko Hacienda Buena Vista


Portoriko je malý ostrov v Karibiku, který nabízí nádherné pláže, exotickou atmosféru a bohatou historii. Jedním z mnoha skvělých míst, která si můžete na své portorické dovolené užít, je Hacienda Buena Vista. Tato historická lokalita je skvělým místem pro turisty, kteří chtějí poznat něco více o portorické historii a kultuře.

Hacienda Buena Vista (někdy také nazývána "La Buena Vista Plantation") byla založena v roce 1833 a patřila k největším kávovým plantážím na Portoriku. Byla to klíčová oblast pro ekonomiku Portorika a poskytovala práci a obživu mnoha lidem. Dnes je Hacienda Buena Vista historickou památkou, která umožňuje návštěvníkům nahlédnout do života na kávové plantáži v devatenáctém století.

Navštívit Hacienda Buena Vista je jedinečná záležitost, během které si lze prohlédnout staré kafilerie, pražičku kávy, místnost pro skládkování a řadu dalších míst, kde se válí historie portorického kávového průmyslu. Tyto stavby byly pečlivě a s respektem zrestaurovány tak, aby návštěvníci mohli získat představu, jak vypadalo každodenní život na kávové plantáži. Průvodci jsou velmi přátelští a ochotně potvrdí návštěvníkovi, že tento unikátní výlet stojí za to.

Pro milovníky kávy je Hacienda Buena Vista skutečným rájem. Informace o různých způsobech přípravy a jak si vybrat tu správnou kávu, která se používá k přípravě espressorů, je jednoduše fascinující.

Navštívit Hacienda Buena Vista je nejenom skvělá vzdělávací zábava, ale i dobrá volba pro lidi, kteří chtějí být v kontaktu s přírodou. Když se jednou dostanete do historické oblasti, máte také šanci se projít okolní přírodou. Na své cestě můžete obdivovat přírodní krásy Portorika a také se dozvědět více o tamní flóře a fauně.

Dovolená na Portoriku je ideálním místem pro lidi, kteří chtějí poznat více historie a kultury Karibiku. Hacienda Buena Vista je určitě jedním z nejzajímavějších míst, která si můžete na své portorické dovolené užít. Určitě to stojí za návštěvu a je ideální pro lidi, kteří chtějí něčemu přiučit a chtějí se podívat, jak vypadalo život na kávové plantáži na přelomu 19. a 20. století. Takže si neváhejte na této skvělé příležitosti užít a navštívit fascinující Hacienda Buena Vista při své další dovolené na Portoriku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Portoriko Hacienda Buena Vista


1. Co je Hacienda Buena Vista?

Hacienda Buena Vista je historická plantáž na Portoriku, kterou v roce 1833 postavil německý obchodník s kávou. Dnes je Hacienda otevřena pro veřejnost jako muzeum a turistická atrakce, kde návštěvníci mohou vidět, jak se zpracovává káva.

2. Jak se dostat do Hacienda Buena Vista?

Hacienda Buena Vista se nachází v městečku Ponce na jižním pobřeží Portorika. Nejjednodušší způsob, jak se tam dostat, je půjčit si auto a jet po dálnici PR-52.

3. Kolik stojí vstupenka do Hacienda Buena Vista?

Vstupné do Hacienda Buena Vista stojí 8 $ pro dospělé a 4 $ pro děti. Vstup zdarma je pro děti do 5 let a pro držitele průkazu National Parks Pass.

4. Jak dlouho trvá prohlídka Hacienda Buena Vista?

Prohlídka Hacienda Buena Vista trvá asi hodinu a půl a zahrnuje prohlídku plantáže, zpracování a grilování kávy a procházku po historickém domě.

5. Je možné si zakoupit kávu z Hacienda Buena Vista?

Ano, Hacienda Buena Vista prodává své vlastní kávové zrníčka, která jsou sbírána a zpracovávána na místě. Káva je k dispozici v obchodě s dárky u vstupu do muzea.

6. Může být Hacienda Buena Vista pronajata pro soukromé akce?

Ano, Hacienda Buena Vista může být pronajata pro soukromé akce, jako jsou svatby, oslavy narozenin a firemní akce. Kontaktní údaje jsou uvedeny na webových stránkách Hacienda Buena Vista.

7. Je Hacienda Buena Vista plně přístupná pro vozíčkáře?

Bohužel ne všechny části Hacienda Buena Vista jsou přístupné pro vozíčkáře. Vstupní dveře a návštěvnické centrum jsou přístupné pro vozíčkáře, ale zbytek muzea zahrnuje několik schodů a terénní nerovnosti.

8. Kde je možné najít více informací o Hacienda Buena Vista?

Více informací o Hacienda Buena Vista včetně otevírací doby, vstupného a prohlídek je možné najít na oficiálních webových stránkách muzea.


Letenka Portoriko Hacienda Buena Vista


Portoriko je ostrov v Karibském moři, který je znám svými plážemi, palmami a tropickým klimatem. Ale co když vás láká něco trochu jiného? Pokud hledáte adrenalinové zážitky a nádherné historické místo, pak je pro vás ideální Hacienda Buena Vista.

Tento krásný historický statek se nachází v pohoří podél řeky Río Portugues v Ponce, na jihu Portorika. Hacienda Buena Vista byla v minulosti významným zdrojem kávy, tabáku a cukru. Dnes je to muzeum, kde lze vidět, jak to vypadalo ve starých časech a jak fungovala látka dříve.

Letenky do Portorika lze snadno najít na internetu. Po příjezdu na letiště sjednejte si přepravu do Ponce a vychutnejte si cestu do dějin.

Hacienda Buena Vista byla vybudována v roce 1833 a dokázala se ubránit mnoha přírodním katastrofám, mezi nimiž si uvádíme hurikány a povodně. Tyto přírodní katastrofy tuto oblast nezničily a to díky lidem, kteří se této oblasti věnovali a udržovali ji v dobrém stavu.

Pokud jste nadšenci do historie, bude vás zajímat, jak zde fungovalo zpracování kávy, cukru a tabáku. Ukázky zpracování kávy jsou pořádány každé úterý a každou sobotu, takže si můžete udělat představu o tom, jak to vypadalo v minulosti.

Tento skutečně krásný statek je skutečně krásným místem pro rodinné výlety, ale také pro turisty a všechny, kdo se zajímají o dějiny Portorika. Překrásné historické stavby, zelené zahrady a mnoho pamětihodností určitě nezklame ani největší nadšence do historie.

Hacienda Buena Vista je bezesporu jedním z nejkrásnějších a neobyčejných míst v Portoriku, což je zřejmé z mnoha záběrů filmu, která zde byla natočena, včetně amerického filmu "Hra o trůny". Toto historická stavba je skutečným skvostem Portorika a jeho návštěva je jednoznačně nezapomenutelným zážitkem. Takže zapomeňte na pláže a běžte se podívat do Hacienda Buena Vista!


Počasí Portoriko Hacienda Buena Vista


Portoriko je považováno za jednu z nejkrásnějších a nejexotičtějších destinací na světě a jeho počasí nám podává vysvětlení proč. Nejenže jsou zde k dispozici krásné pláže, ale také množství tropických pralesů a horských krajin, které navštěvují mnozí turisté. Jednou z méně know-how destinací na Portoriku je Hacienda Buena Vista.

Hacienda Buena Vista se necelých 10 km vzdálenosti od města Ponce na jihozápadě ostrova. Toto místo se stalo turistickou atrakcí především díky jeho zachovalé historické budově, která je datována do 19. století. Od doby, kdy byla tato stavba učiněna, se okolí změnilo v zelenou zahradu, z níž vyrůstají stromy a květiny všeho druhu.

Když si ale uvědomíme, že Portoriko leží v tropické oblasti, měli bychom se podívat, jak se zde projevuje pocasí. Celoročně se zde drží vysoké teploty, které se pohybují nad 25 stupni Celsia. V létě, když oceán nabírá nejvyšší teploty, lze očekávat vysokou vlhkost, která v návštěvníkovi způsobí pocení a únavu. Léto je také obdobím dešťů, takže se můžeme setkat s bouřemi obvykle od června do listopadu, kdy padají vydatné deště a bouřky.

Na podzim nastupuje dlouhé období suššího období, kdy teploty klesají na příjemnějších 20 až 25° Celsia a vlhkost v ovzduší se snižuje. Zima, od prosince do února, je nejchladnějším obdobím roku, i když to neznamená, že teploty klesají pod 18 stupňů. V lednu můžeme být svědky dešťů nebo náleželi lehce podhraněné studenou frontou.

V každém případě, návštěva Hacienda Buena Vista bude nezapomenutelným zážitkem nejen díky jeho historické budově, ale také díky krásné přírodě, kterou Portoriko nabízí. Pokud se chystáte do této oblasti, měli byste letadlo rezervovat předem a zajistit si ubytování. A nezapomeňte si přibalit klobouk, pláštěnku a opalovací krém, protože na Portoriku panuje tropické klima.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky