Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Nový Zéland Wai-O-Tapu Thermal Wonderland

Ubytování Nový Zéland Wai-O-Tapu Thermal Wonderland


Nový Zéland je zemí mnoha krás a jedním z míst, které byste určitě neměli vynechat, je Wai-O-Tapu Thermal Wonderland. Tohle místo je známé pro své termální prameny a gejzíry, ale také pro své úžasné ubytování, které dokonale ladí s přírodou.

Ubytování v tomto parku je naprosto jedinečné. Všechny chatky jsou postavené s ohledem na okolní přírodu a využívají přírodní zdroje, jako jsou dřevo a kámen. Každá chatka je vybavena vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, obývacím prostorem a především pěknou terasou s výhledem na okolní krajinu.

Největším kladem ubytování v tomto parku je ale jeho poloha. Nachází se totiž přímo v srdeční oblasti termálních pramenů, takže kdykoliv se můžete vydat na procházku a pozorovat tuto přírodní krásu. Navíc je to ideální místo pro pikniky, relaxaci nebo dokonce koupání v teplých pramenech.

Pokud máte rádi adrenalín, také tohle ubytování má co nabídnout. Mohou se zde objednat různé aktivity, jako například rafting na řece nebo jetovým člunem po jezeře. A pokud jste více z klidného poznávání země, můžete se vydat na procházku či výlet na kole po okolní krajině.

Wai-O-Tapu Thermal Wonderland je ideálním místem nejen pro ty, kdo hledají pobyt v přírodě a relaxaci, ale také pro ty, kteří chtějí zažít něco zcela nového a jedinečného. Všechny chatky jsou navíc velmi pohodlné, čisté a dobře vybavené, takže se můžete těšit na svůj nejlepší spánek v přírodě.

Celkově lze říct, že ubytování v tomto parku je to nejlepší, co si můžete na Novém Zélandu v oblasti termálních pramenů najít. Kromě toho, že se zde budete cítit jako v pohádce, tak se také naučíte více o těchto mimořádných geologických úkazech a celkově o přírodě tohoto nádherného kousku světa. Takže neváhejte a zarezervujte si chatku právě teď!


Nejčastější dotazy a odpovědi Nový Zéland Wai-O-Tapu Thermal Wonderland


1) Jaké jsou otevírací hodiny Wai-O-Tapu Thermal Wonderland?
Otevírací hodiny jsou každý den od 8:30 do 17:00.

2) Jak se dostat do Wai-O-Tapu Thermal Wonderland?
Wai-O-Tapu se nachází asi 27 km jižně od Rotoruy a asi 50 km severně od Taupu. Nejlepší je dorazit autem, ale existují také pravidelné autobusové spoje.

3) Kolik stojí vstupné do Wai-O-Tapu Thermal Wonderland?
Vstupné se pohybuje od $32 do $57 NZD v závislosti na věku a počtu lidí.

4) Můžu si Wai-O-Tapu Thermal Wonderland prohlédnout s průvodcem?
Ano, prohlídky s průvodcem jsou k dispozici.

5) Mohu se ve Wai-O-Tapu Thermal Wonderland koupat?
Bohužel, koupání v geotermálních bazénech není povoleno kvůli vysokým teplotám a chemickým složkám vody.

6) Jak dlouho trvá prohlídka Wai-O-Tapu Thermal Wonderland?
Prohlídka Wai-O-Tapu Thermal Wonderland trvá asi 1,5 hodiny.

7) Která je nejlepší doba k návštěvě Wai-O-Tapu Thermal Wonderland?
Nejlepší doba k návštěvě je v létě (prosinec až únor), kdy jsou teploty příjemné a pavouci jsou méně aktivní. Nicméně, Wai-O-Tapu je krásné po celý rok a každá roční doba má své kouzlo.

8) Je v Wai-O-Tapu Thermal Wonderland přístup pro vozíčkáře?
Ano, mnoho prohlídek je přístupných pro vozíčkáře a jsou k dispozici i toalety pro osoby s omezenou pohyblivostí.

9) Co bych měl vzít na návštěvu Wai-O-Tapu Thermal Wonderland?
Měli byste vzít s sebou vhodné boty, ochranný krém proti slunci a repelent proti hmyzu. Také nezapomeňte na fotoaparát a dostatek vody.

10) Jaký je nejlepší způsob, jak si zarezervovat vstupenky do Wai-O-Tapu Thermal Wonderland?
Je nejlepší si vstupenky zarezervovat předem online na oficiálních stránkách Wai-O-Tapu Thermal Wonderland, abyste si zajistili své místo.


Dovolená Nový Zéland Wai-O-Tapu Thermal Wonderland


Dovolená na Novém Zélandu je pro mnoho lidí vysněným cílem. Tato země oplývá nádhernou přírodou, unikátními geotermálními prameny a úchvatnými sopkami. Pokud se rozhodnete navštívit Nový Zéland, určitě byste neměli vynechat návštěvu Wai-O-Tapu Thermal Wonderland.

Wai-O-Tapu Thermal Wonderland se nachází v oblasti Rotorua, která je vyhlášena pro své geotermální zdroje. V této oblasti se nacházejí voda, bahno a plyny, které vystupují z hlubin Země a tvoří nádherné barevné jezírka, bazény a gejzíry.

Návštěva Wai-O-Tapu Thermal Wonderland je jako cesta do jiného světa. Po příjezdu nás přivítá modré jezero, které vypadá jako příměs modrého barviva. Toto jezero je jedním z největších v této oblasti a jeho barva je způsobena těžením sulfidu stříbrného.

Dalšími zajímavostmi jsou Champagne Pool, Artist's Palette, Devil's Bath a gejzír Lady Knox. Champagne Pool je jezero s turkisovou barvou a bublajícím povrchem, který dotváří skvělý efekt. Artist's Palette je soustava malých bazénků, které mají různé barvy – od žluté až po zelenou. Devil's Bath je jezero s neobvyklou zelenou barvou, které vypadá jako říše zlého.

Gejzír Lady Knox se nachází nedaleko od Wai-O-Tapu Thermal Wonderland a každý den v 10:15 se koná jeho představení. Průvodce do gejzíru sype prášek do trysky, čímž se spustí vodní erupce, dosahující výšky přibližně 20 metrů.

Celý výlet do Wai-O-Tapu Thermal Wonderland trvá přibližně 1,5 hodiny a je doporučený pro každého, kdo má rád nevšední zážitky. Pokud cestujete na vlastní pěst, můžete si zakoupit vstupenku online nebo na místě. Je však třeba mít na paměti, že v této oblasti je velmi silný zápach síry z geotermálních pramenů.

Pokud plánujete dovolenou na Novém Zélandu, neváhejte navštívit Wai-O-Tapu Thermal Wonderland. Tento přírodní zázrak vám nabídne neopakovatelné zážitky a potěší vaše smysly.


Počasí Nový Zéland Wai-O-Tapu Thermal Wonderland


Nový Zéland je známý svými nádhernými přírodními scenériemi a unikátním počasím. Jednou z nejzajímavějších turistických atrakcí Nového Zélandu je bezesporu Wai-O-Tapu Thermal Wonderland - geotermální park, který se nachází asi 20 kilometrů jihovýchodně od Rotoruy.

Tento park, který je součástí vulkanické oblasti Taupo, je plný horkých pramenů, gejzírů a bahenních tekutin. Je to místo, kde můžete vychutnat překrásné přírodní scenérie, pozorovat unikátní geologické útvary a ochutnat kuchyni založenou na místních termálních zdrojích.

Když se podíváte na počasí v této oblasti, uvidíte, že zde panuje subtropické podnebí s průměrnými teplotami 20°C až 25°C a relativně vysokým množstvím srážek po celý rok. Mimo to, podnebí zde může být velmi proměnlivé, obzvláště v průběhu letních měsíců, kdy se zde mohou vyskytovat prudké deště, bouřky, hromy a blesky. V zimních měsících se temperature zde obvykle pohybují kolem 10°C až 15°C.

Pokud se chystáte navštívit Wai-O-Tapu Thermal Wonderland, je dobré se připravit na přeměnlivé počasí a zvolit si vhodný oblek. Měli byste být schopni ochránit se před deštěm a větrem, ale také mít možnost zakrýt se před sluncem. Alkalické bahenní tekutiny a horké prameny ve Wai-O-Tapu Thermal Wonderland také mohou být nebezpečné, pokud se s nimi nedodržujete přísných bezpečnostních opatření stanovených na místě.

Celkově, Wai-O-Tapu Thermal Wonderland je vynikajícím místem pro ty, kteří chtějí poznat neobyčejnou krásu geotermálních oblastí Nového Zélandu. Navštívíte-li tuto oblast, budete mít příležitost vidět to, co má tato země nabídnout - úchvatné scenérie, unikátní geologické útvary a neuvěřitelnou sílu přírody.


Letenka Nový Zéland Wai-O-Tapu Thermal Wonderland


Nový Zéland je zemí plnou krásných a neuvěřitelných přírodních divů. Mezi ně patří i Wai-O-Tapu Thermal Wonderland, které se nachází nedaleko města Rotorua na severním ostrově. Pokud hledáte něco skutečně jedinečného, rozhodně byste si měli zakoupit letenku právě sem.

Wai-O-Tapu je termální oblast, která se rozkládá na ploše téměř 20 kilometrů čtverečních. Její největší atrakcí jsou bezesporu gejzíry a bahenní sopky, které zde najdete. Díky vysoké koncentraci síry jsou zde všechny možné barvy, od žluté až po zelenou či oranžovou.

Jeden z největších gejzírů zde je Lady Knox. Každé ráno v 10:15 se zde koná speciální show, při níž do gejzíru strčí pytel s chemickou látkou, aby se spustil výbuch. Voda pak dosahuje výšky až 20 metrů, což je impozantní pohled.

Dalšími neuvěřitelnými přírodními útvary jsou například Champagne Pool, který je zelenožlutý díky vysoké koncentraci kyseliny sírové, a Inferno Crater Lake, které se nachází na okraji sopky a jehož voda dosahuje teploty až 80 stupňů Celsia.

Celá oblast je plná turistických stezek, které vás provedou skrz malebnou krajinu plnou bahenních sopých, sopečných kráterů a gejzírů. Nejlepší doba na návštěvu je v letních měsících, kdy je zde tepleji a oblast je více příjemná na procházky.

Pokud se chystáte na Nový Zéland, neváhejte si zakoupit letenku právě do této oblasti. Wai-O-Tapu Thermal Wonderland vám poskytne unikátní zážitek a na život nezapomenutelnou vzpomínku.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky