Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Keňa Diani Beach

Nejčastější dotazy a odpovědi Keňa Diani Beach


1. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat na Diani Beach v Keni?
Nejlepší způsob, jak se dostat na Diani Beach, je letecky přes Mombasu nebo Nairobi. Alternativně můžete také cestovat autobusem nebo taxi.

2. Je bezpečné cestovat do Keni a Diani Beach?
Všechny cestovatelé by měli být obezřetní, ale Diani Beach je považován za bezpečné pro turisty. Vždy byste však měli dodržovat základní opatření pro bezpečnost, jako například nechodit ven v noci, udržovat své hodnoty v bezpečí a být ve střehu.

3. Jaké aktivit je možné v Diani Beach podniknout?
V Diani Beach najdete spoustu aktivit, včetně potápění, surfování, safari, golfu a dalších vodních sportů. Můžete také objevovat okolní přírodní krásy, jako jsou národní parky a pláže.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Diani Beach?
Nejlepší čas na návštěvu Diani Beach je mezi červnem a zářím, kdy jsou suché a teplé podmínky. Nicméně, Diani Beach můžete navštívit téměř kdykoliv v průběhu roku.

5. Kde najdete nejlepší ubytování v Diani Beach?
Diani Beach nabízí mnoho druhů ubytování, včetně luxusních resortů a cenově dostupných apartmánů. Mnoho z nich se nachází podél pobřeží. Nejlépe si rezervujte své ubytování přes internet.


Počasí Keňa Diani Beach


Diani Beach v Keni je jedním z nejoblíbenějších turistických center v Africe. Toto krásné místo se rozkládá na břehu Indického oceánu a nabízí turistům nejen dokonalý odpočinek, ale také neuvěřitelně krásné počasí.

Počasí v Diani Beach je celoročně teplé a vlhké, přičemž průměrná denní teplota se pohybuje kolem 30°C. Nejteplejší měsíce jsou březen a duben, kdy teploty mohou dosáhnout až 34°C. Nejchladnější měsíce jsou srpen a září, kdy se teploty pohybují kolem 26°C.

Za deštivým obdobím v Keni se považuje duben až květen a říjen až prosinec. V těchto obdobích se může vyskytnout vyšší vlhkost, což některým turistům může vadit. Nicméně, i během období dešťů může být počasí krásné a slunečné, takže není třeba se bát návštěvy Diani Beach i v této době.

Jedním z největších lákadel Diani Beach je jeho moře. Voda v Indickém oceánu je velmi teplá, takže koupání je možné celoročně. Během období dešťů se ale mohou vyskytnout silnější mořské vlny, které by turisty mohly odradit od koupání. Většinou se však situace uklidní během několika dní.

Celkově lze říci, že počasí v Diani Beach je výborné pro ty, kteří milují teplé a slunečné klima. Ať už se rozhodnete navštívit toto místo v období dešťů nebo v období sucha, můžete očekávat vynikající podmínky pro plážovou dovolenou. Stačí jen vybrat si ten správný oblek a brýle, nezapomenout na opalovací krém a užívat si pohodu na jedné z nejkrásnějších pláží Afriky.


Letenka Keňa Diani Beach


Letenka do Keni na oblíbené safari či do Mombasy, kde se nachází nejkrásnější pláže afrického kontinentu, Diani Beach, je snem, který jistě mnozí z nás zapolňují v našich představách. Snem, který se dnes již může stát skutečností, díky levnějším letenkám a charitativním výjezdům pro pomoc a rozvoj této chudé a krásné země.

Pokud toužíte po nevšední zkušenosti a zároveň chcete pomáhat, můžete se přidat k charitativním výjezdům, jako je například projekt Paddle for Africa, který se zabývá poskytováním čisté vody africkým obyvatelům a společně s ním si zakoupit nejlevnější letenky do Keni, které získáte dnes již za 10 000 Kč.

Diani Beach je pravděpodobně jedním z nejkrásnějších míst, kde se můžete v Keni ocitnout. Nachází se přibližně 30 km jihovýchodně od Mombasy a rozkládá se na 10 kilometrech nezapomenutelných pláží neuvěřitelně jemného písku a turkvyzeleného moře. Oblast Diani Beach i celého okolí, kde se právě odehrávají projekty na pomoci, byla několikrát oceněna jako nejlepší turistická destinace v Keni, což potvrzuje i mimořádná krása krajiny a nezapomenutelný zážitek z jejího prozkoumávání.

Diani Beach má co nabídnout nejen pro příznivce moře a pláže. V okolí se nachází také chráněné oblasti s nově vybudovaným vodopádem a řekou, horstvo Shimba, národní park Tsavo a mnohé další turistické atrakce.

Pozitivní duch, který je v Keni ihned cítit, dokáže okouzlit každého, kdo se namísto prázdnin v Evropě rozhodne pro návštěvu tohoto afrického kontinentu. Místní obyvatelé jsou dobře připraveni na turisty a nabízejí široké spektrum služeb, ať už jde o pronájem domu, apartmánu nebo hotelu. V každém případě máte zaručenou pohodu, bezpečnost a především nezapomenutelný pobyt, při němž si vás Keni získá sám svým šarmem a nespoutanou krásou.

Letenka do Keni je skvělým nápadem pro ty, kteří touží po nevšedních zážitcích, ale zároveň udržují v srdci ducha altruismu a pomoci bližnímu. A co je nejdůležitější, tuto zářivou zemi si budete moci užít zcela naplno bez ohledu na to, jestli se po razantním výprasku už na jiných plážích necítíte nejlépe. Africká krajina, krása moře, přátelské prostředí a spoustu úžasných zážitků – to vše nabízí Diani Beach a celá Keni, když si zakoupíte nejlevnější letenku.


Dovolená Keňa Diani Beach


Keňa je exotická země, která láká turisty z celého světa svou rozmanitou přírodou a nádhernými plážemi. Mezi ty nejkrásnější patří pláž Diani Beach, která se nachází na jižním pobřeží Keňského poloostrova a je oblíbená mezi turisty i místními.

Pláž Diani Beach je dlouhá 25 kilometrů a je místem, kde se setkává indický oceán s korálovým útesem, což z ní činí vynikající místo pro šnorchlování a potápění. Voda je zde mělká a průzračná, což umožňuje množství ryb a jiných mořských tvorů pozorovat pouhým okem. Pokud rádi sportujete, můžete si vyzkoušet surfování, windsurfing nebo kitesurfing, díky silnému větru, který na pláži často fouká.

Okolí pláže Diani Beach je proslulé svou krásnou přírodou, mezi zajímavé výlety patří návštěva národního parku Shimba Hills, kde se můžete projít pralesem plným divokých zvířat a obdivovat vodopády. Místem, které stojí za návštěvu, je i Kisite Marine Park, chráněné území, kde se nachází množství korálových útesů a žijí zde delfíni a želvy.

Kromě přírodních krás nabízí Keňa také kulturní zážitky, jako je návštěva místních vesnic a tradičních trhů. Můžete se také podívat na zdejších pralesních slonech či se projet na velbloudovi.

Pokud hledáte na dovolenou relaxaci, můžete se věnovat wellnesu, který nabízí velké množství hotelů na pláži. Můžete si užít masáže, kosmetické procedury a meditační aktivity.

Keňa je také známá svou vynikající kuchyní, kterou si můžete vychutnat v mnoha restauracích na pláži. Místní kuchaři připravují pokrmy z čerstvých surovin čerstvě uloveného ryby a mořských plodů.

Když se chystáte na dovolenou na pláži Diani Beach, je potřeba vzít v úvahu, že se zde nachází období dešťů od dubna do června a od října do listopadu. Nejlepší období na návštěvu je v prosinci až březnu, kdy jsou slunečné dny a příjemné teploty.

Keňa Diani Beach je tedy exotickým místem, kde si můžete užít krásný výhled na indický oceán, pozorovat místní přírodu a kulturu, nebo si užívat relaxaci a kulturní zážitky. Určitě se jedná o nezapomenutelnou dovolenou, která naplní vaše sny o exotice a dobrodružství.


Ubytování Keňa Diani Beach


Keňa je africká země, která láká turisty nejen na safari, ale také na slunečné pláže. Jednou z nejoblíbenějších pláží v Keni je Diani Beach, která se nachází na jihovýchodě země. Pokud plánujete do této oblasti cestovat, zde je několik tipů na ubytování.

Diani Beach je velice oblíbenou turistickou destinací, proto je zde i velký výběr ubytování. Pro každý rozpočet si zde najde vhodné a pohodlné ubytování.

Pro turisty, kteří dávají přednost luxusním ubytováním, je to správné místo. V Diani Beach najdete mnoho luxusních hotelů s vysokým standardem služeb. Mnoho z těchto hotelů se nachází přímo na pláži a nabízejí nádherné výhledy na oceán. Mezi největší luxusní hotely patří například Leisure Lodge Resort, Baobab Beach Resort, Diani Reef Beach Resort & Spa a Mzima House.

Pro rodiny s dětmi jsou nejlepší volbou apartmány. Tyto apartmány často nabízejí vyšší úroveň soukromí a součástí je vlastní kuchyň. Takže si můžete sami vařit a ušetříte tak peníze za jídlo v restauraci. Mezi nejlepší apartmány patří například Four Twenty South, Lantana Galu Beach, The Sands at Nomad a Swahili Beach Resort.

Pro nízkorozpočtové turisty jsou ideální levné hotely a hostely. I tyto průměrné ubytovací možnosti nabízejí pohodlí a bazény. Mezi nejlepší příklady patří Kenya Bay Beach Hotel, Diani Backpackers a Diani Sea Resort.

Závěrem lze říct, že v Diani Beach naleznete ubytování všeho druhu. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí prožít krásné chvíle v Keni na sluncem zalité pláži. Kromě toho si zde můžete užít také výbornou kuchyni a poznat místní kulturu. Tak si nechte udělat radost a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Keni.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky