Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Indonésie Pura Ulun Danu Batur

Nejčastější dotazy a odpovědi Indonésie Pura Ulun Danu Batur


Dotaz 1: Co je Indonésie Pura Ulun Danu Batur?
Odpověď 1: Indonésie Pura Ulun Danu Batur je hinduistický chrám na ostrově Bali v Indonésii.

Dotaz 2: Kde se nachází Indonésie Pura Ulun Danu Batur?
Odpověď 2: Indonésie Pura Ulun Danu Batur se nachází na břehu jezera Batur v oblasti Kintamani na ostrově Bali v Indonésii.

Dotaz 3: Jaká je historie Indonésie Pura Ulun Danu Batur?
Odpověď 3: Indonésie Pura Ulun Danu Batur byla postavena v 17. století a slouží jako svatyně bohyně jezera a zdroje vody Dewi Danu.

Dotaz 4: Jaké jsou vstupné poplatky pro návštěvu Indonésie Pura Ulun Danu Batur?
Odpověď 4: Vstupné poplatky se mohou měnit, ale v současné době jsou 50 000 indonéských rupií (asi 15 Kč) za osobu.

Dotaz 5: Kdy je nejlepší čas na návštěvu Indonésie Pura Ulun Danu Batur?
Odpověď 5: Nejlepší čas na návštěvu je v raných ranních hodinách, když je ještě klid a jezeru dominuje mlžná závoj, nebo večer, kdy můžete vidět západ slunce nad horami.

Dotaz 6: Co bych měl během návštěvy Indonésie Pura Ulun Danu Batur dodržovat?
Odpověď 6: Během návštěvy chrámu byste měli dodržovat základní pravidla slušného chování, jako je například umění respektovat místní tradice a zvyky. Měli byste být slušně oblečeni, zakrýt ramena a nohy a neměli byste kouřit ani pít alkohol na půdě chrámu.


Dovolená Indonésie Pura Ulun Danu Batur


Indonésie je zemí tropického podnebí, úchvatných pláží, krásných ostrovů a bohaté historie. Mezi turisty je oblíbeným místem pro dovolenou ostrov Bali. Tento ostrov není jen o slunce, písku a vodě, ale také o přírodních krásách a chrámech, které se musí vidět. Jedním z nejnavštěvovanějších míst na ostrově je chrám Pura Ulun Danu Batur.

Pura Ulun Danu Batur se nachází na ostrově Bali nedaleko sopky Batur. Je to jeden z nejstarších a nejkrásnějších chrámů na ostrově Bali. Chrám byl postaven uvnitř komplexu chrámů a je zasvěcen bohyni říčních a říčních bohů. Stylově se jedná o balinéský chrám, který je postaven na kamenné terase u jezera Batur.

Po příjezdu se návštěvníci mohou projít kolem terasy a podívat se na krásu okolních vrcholů. Chrám je přibližně 300 metrů nad hladinou jezera, takže se jedná o krásné místo s úchvatným výhledem na celé území. Kamenné schody vedou dolů k vodě, kde se můžete projet na rybářských loďkách po jezeře.

V chrámu Pura Ulun Danu Batur si můžete prohlédnout mnoho kultovních objektů zřízených pro boha Vlaštovky a bohyni říčních bohů. Tyto objekty jsou obklopeny svěžími květinami, břízou a banánovníkem. V chrámu také najdete sloupoví, modlitební a místnosti pro členy chrámu.

Chrám Pura Ulun Danu Batur je velmi ceněným místem z náboženského hlediska, ale také z důvodu své nádherné scenérie a místo pro relaxaci a meditaci. Mnoho návštěvníků si toto místo oblíbilo, protože nabízí místo klidu a pokoje daleko od ruchu a shonu velkých měst.

Pozitivum návštěvy chrámu není jen v samotném chrámu. Chrám se nachází v krásném prostředí a je možné navštívit i okolní památky. Například sopku Batur, která je stále aktivní, a je možné se vydat k vrcholu a vychutnat si úchvatné výhledy. Další možností je procházka po nádherné přírodě, kterou chrání Balinéské národní parky.

Pura Ulun Danu Batur je jedním z nejnavštěvovanějších a nejkrásnějších chrámů na ostrově Bali. Je to krásné místo, kde se můžete obdivovat nádhernou přírodu a budovat duchovní vztah s bohy. Toto místo určitě patří mezi nejlepší na ostrově Bali a rozhodně byste jej neměli pro svou dovolenou vynechat.


Počasí Indonésie Pura Ulun Danu Batur


Indonésie je země s tropickým podnebím, které se v průběhu roku mírně mění podle ročního období a také dle konkrétního místa. Mezi nejprominentnější klimatické atributy této země patří vysoká vlhkost, tropické deště a vysoké teploty v průběhu většiny roku.

Pura Ulun Danu Batur je malý chrámový komplex, který se nachází na východní straně ostrova Bali. Toto místo je jednou z nejobdivovanějších turistických aktivit v celé oblasti jižního Pacifiku díky své nádherné architektuře, úchvatné kulise a významu pro místní náboženství.

V průběhu roku se počasí v Pura Ulun Danu Batur může rozlišovat. Většinou je zde horko a vlhko, s teplotami dosahujícími kolem 32-34 stupňů Celsia v létě a kolem 25 až 28 stupňů Celsia v zimě.

V období monzunových dešťů, které se odehrávají v průběhu letního a podzimního období, mohou být srážky velmi silné, což může způsobit záplavy a další povodně. Pokud plánujete návštěvu Pura Ulun Danu Batur v této době, budete muset dbát zvýšené opatrnosti a sledovat předpovědi počasí.

Celkově lze říci, že návštěva Pura Ulun Danu Batur v zimním období může být pro turisty příjemnější díky mírnějším teplotám a menší vlhkosti. Nicméně, pokud toužíte po poznání místní kultury a tradic Bali, je tato destinace výjimečná kdykoliv v průběhu roku.

Vzhledem k tomu, že Bali je turistická destinace, každý rok přijíždí spousta lidí, kteří chtějí poznat krásy a zvláštnosti této oblasti. Je tedy dobré mít na paměti hlavní období návštěvnosti, které jsou často spojovány s letními prázdninami a svátky, ale samozřejmě se to může lišit podle konkrétního měsíce. Pokud si plánujete návštěvu Pura Ulun Danu Batur v tomto období, doporučujeme včas si rezervovat ubytování a vstupenky.


Letenka Indonésie Pura Ulun Danu Batur


Letenky do Indonésie jsou snadno dostupné a nabízejí mnoho možností cestování po tomto fascinujícím ostrovním státě. Jednou z mnoha atrakcí, které Indonésie nabízí, je Pura Ulun Danu Batur, chrámový komplex ležící v horách, na břehu jezera Batur.

Pura Ulun Danu Batur je důležitým posvátným místem, které bylo postaveno v 17. století na počest bohyně Danu, bohyně vody. Leží v blízkosti sopky Batur a je obklopen posvátnými horami a úchvatnou přírodou, což toto místo dělá ještě výjimečnějším.

Stavby a chrámy komplexu jsou postaveny na terasách a zejména hlavní chrám na břehu jezera působí velmi poutavě. Uvnitř chrámu se nachází mnoho posvátných soch a obrazů, které představují důležité bohy a bohyně. Při návštěvě komplexu nezapomeňte navštívit také malé sochy bohů a bohyň umístěné v okolí chrámu.

Okolní krajina Pura Ulun Danu Batur je velmi krásná a jedinečná díky svému geologickému pozadí. V okolí se nachází klasické rýžové terasy a v temných lesích na úbočí sopky se skrývají džungle a spousta divokých zvířat.

Návštěva Pura Ulun Danu Batur je vynikající zážitek pro všechny, kteří si chtějí prohlédnout jedinečná místa Indonésie. Chcete-li se tam dostat, můžete si zakoupit letenky do Bali, prý shlédnout Pura Ulun Danu Batur a další památky na Bali a okolních ostrovech.


Ubytování Indonésie Pura Ulun Danu Batur


Indonésie je země s neuvěřitelně bohatou kulturou a přírodou, kterou byste měli určitě navštívit a zažít. Jedním ze skvělých míst, které turisté navštěvují v Indonésii, je komplex Puru Ulun Danu Batur.

Pura Ulun Danu Batur je krásná komplex hinduistických chrámů nacházející se na úpatí sopky Gunung Batur. Tento chrám je uctíván jako ochránce zemědělského zázemí kolem jezera Batur, které se nachází přímo u chrámu.

Celý areál Puru Ulun Danu Batur se skládá hned ze sedmi chrámů postavených v hinduistickém stylu. Při pohledu na chrámy a svatyně se vám rozzáří oči a vnitřní duchovní energia budí všemi smysly.

Původně byl chrám postaven na tomto místě v roce 1926, avšak během posledních desítek let byl několikrát přestavěn. Dnes je Puru Ulun Danu Batur známý jako jeden z turisticky nejnavštěvovanějších chrámů v Indonésii.

Již samotný pohled na tuto památku vás uchvátí svou krásou, ale navštívením během různých hinduistických slavností a festivalů získáte mnohem hlubší vhled do kultury a tradic na Bali.

Půvabné stavení vypadá neuvěřitelně krásně i v noci, kdy svítí celé zařízení. Pokud máte rádi přírodu, pak se vám bude líbit posedávání u jezera Batur, které se nachází několik metrů od chrámu. Okolí Puru Ulun Danu Batur nabízí také osvěžující trek, po kterém navštívíte místa symbolizující rýžová pole a tropický prales, který se ukrývá v okolí.

Pokud si chcete užít dokonalého relaxu a pocitu pohody, pak projděte cestou vedoucí kolem jezera. Je to místo, kde najdete nádhernou přírodu a klid pro svou mysl.

V Puru Ulun Danu Batur se nachází několik restaurací, které nabízejí tradiční indonéské jídlo. Pokud máte rádi sladké, pak si můžete zakoupit i tradiční dezerty a cukrovinky, které zde nechybí.

Pokud se chystáte na Bali, tak byste rozhodně neměli vynechat návštěvu Puru Ulun Danu Batur. Je to krásné místo plné historických památek a kouzelné přírody. Navíc, jakmile dorazíte, budete ochotni zůstat zde na delší dobu, abyste si užili krásné atmosféry a relaxaci.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky