Sháníte nejvýhodnější leteckou jízdenku?

Gambie Tendaba Camp

Ubytování Gambie Tendaba Camp


Tendaba Camp se nachází v srdci Gambie, kousek od stejnojmenného městečka. Ubytování v Tendaba Campu je ideálním způsobem, jak ochutnat život v Gambii a strofeverdách a divoké zvěři přímo v přírodě.

Tendaba Camp je umístěn na nádherném místě přímo u řeky Gambie, a je oázou klidu a pohody. Nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích, pláži, bazén, restauraci a mnoho jiných vynikajících zařízení.

V Tendaba Campu je k dispozici několik typů ubytování, včetně standardních pokojů, deluxe pokojů a bungalovů. Standardní pokoje jsou vybaveny dvěma jednolůžky, koupelnou a balkónem s výhledem na řeku. Deluxe pokoje nabízejí královská lůžka, venkovní sprchu a výhled na bazén. Bungalovy jsou ještě více soukromé a jsou umístěny mezi mangrovy.

Kromě skvělého ubytování nabízí Tendaba Camp svým hostům mnoho zajímavých aktivit a zájezdů. Můžete si například pronajmout kanoe a vychutnat si projížďku řekou Gambie a pozorovat mnoho druhů ptáků a další zvěře. Tendaba Camp také nabízí safari a noční průzkumy, při kterých můžete vidět slony, opice a další divokou zvěř.

Restaurace v Tendaba Campu je skvělá a nabízí mnoho tradičních gambijských jídel, stejně jako mezinárodní speciality. K dispozici je také bar, kde si můžete vychutnat drink a relaxovat.

Tendaba Camp je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v Gambii v klidném a příjemném prostředí. Ubytování v Tendaba Campu vám nabídne nezapomenutelný pobyt v Gambii s mnoha unikátními zážitky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gambie Tendaba Camp


1. Jak se dostat do Tendaba Camp v Gambii?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Tendaba Campu, je cestovat autem z Banjulu nebo z dopravního uzlu v Brikama.

2. Můžeme si objednat transfer z letiště na Tendaba Camp?
Odpověď: Ano, Tendaba Camp poskytuje dopravu z a do letiště letiště Yundum.

3. Jaké aktivity nabízí Tendaba Camp?
Odpověď: Tendaba Camp má spoustu aktivity, jako jsou safari v parcích, projížďky lodí po řece, pěší výlety a vodní sporty.

4. Jaká je nejlepší doba roku k návštěvě Tendaba Campu?
Odpověď: Nejlepší doba k návštěvě Tendaba Campu je od listopadu do července, kdy je suché období. Během deštivé sezóny je mnoho aktivit nemožných.

5. Musíme se předem registrovat, abychom v Tendaba Campu mohli pobývat?
Odpověď: Ano, musíte se předem registrovat a platit zálohu, abyste mohli pobývat v Tendaba Campu.


Počasí Gambie Tendaba Camp


Gambie je země, která se nachází na západním pobřeží Afriky. Jedním z turisticky nejnavštěvovanějších míst země je Tendaba Camp, který se nachází v oblasti vzdálené přibližně 200 kilometrů od hlavního města Banjul. Kvůli své pozici na břehu řeky Gambia a v blízkosti mangrovových lesů Tendaba Camp nabízí nejen krásné výhledy, ale i unikátní přírodní scenérie.

Gambie má tropické podnebí, což znamená, že teploty jsou v průměru vysoké a vlhkost vzduchu je poměrně vysoká. V Tendaba Camp lze očekávat celoročně teploty kolem 30°C během dne a kolem 23°C v noci. Nejteplejší období v Tendaba Camp jsou měsíce od listopadu do května. V této době může být velmi horko a návštěvníci se musí velmi hýčkat hydratací. V létě, od června do září, je období dešťů a během této doby mohou být teploty mírně sníženy a jednotlivé přeháňky mohou být poměrně intenzivní.

V Tendaba Camp je nejlepší navštívit od prosince do března, kdy jsou nejkrásnější slunečné dny a málo dešťů. V tomto období můžete vidět mnoho druhů ptáků a další zvěři, které obývají okolí kempu. Můžete si také užít plavbu po řece Gambia a pozorovat místní krokodýly a hipopotamy. Červenec a srpen jsou nejlevnější období pro návštěvu Tendaba Camp, ale turisté musí být připraveni na období intenzivních dešťů.

V Tendaba Camp byste měli být připraveni na vlhké podnebí. Místní obyvatelé doporučují nosit lehké oblečení, které je pohodlné a snadno se schnou. Obuv by měla být odolná proti vodě, protože v některých částech kempu bývá dostatek vody. Pokud navštívíte Tendaba Camp v období dešťů, měli byste také vzít s sebou deštník nebo pláštěnku.

Celkově je Tendaba Camp krásným místem, které nabízí návštěvníkům nejen neopakovatelnou přírodní scenérii, ale také unikátní zážitky. Ať už se rozhodnete navštívit Tendaba Camp v kterémkoliv období, buďte připraveni na počasí a užijte si krásy Gambie plnými doušky.


Letenka Gambie Tendaba Camp


Pokud hledáte exotickou dovolenou mimo obvyklé turistické trasy, Gambie je ideálním cílem. Toto západoafrické státu se pyšní nádhernou přírodou, nejméně devíti národními parcemi a také mnoha historickými památkami. Pro ty, kteří hledají především klid a odpočinek v přírodě, doporučujeme letenky do Gambie, s destinací Tendaba Camp.

Tendaba Camp se nachází v srdci Národního parku, a nabízí ubytování ve stanech s výhledem na řeku Gambie. Kromě příjemného ubytování s výhledem na nádhernou krajinu, nabízí Tendaba Camp také několik aktivit pro své hosty. K dispozici jsou například projížďky lodí po řece, výlety do okolí parku nebo návštěva místních vesnic.

Národní park, kde se kemp nachází, je domovem mnoha druhů ptáků, krokodýlů, opic a dalších zvířat. Pro turisty, kteří hledají adrenalinovější zážitky, je tu možnost výletů na slonech nebo projížďek po řece na kanoe.

Tendaba Camp je nejen místem, kde můžete odpočinout a načerpat energii v nádherné přírodě, ale také ideálním místem, kde můžete poznat místní kulturu a tradice. Kemp organizuje setkání s místními obyvateli, kteří vám rádi ukážou svůj způsob života a sdělí vám mnoho zajímavostí o Gambii.

Pokud se rozhodnete pro návštěvu Tendaba Camp a Národního parku v Gambii, nezapomeňte na očkování proti žluté zimnici a na další preventivní opatření. Navštivte svého lékaře a vše si řádně připravte před odjezdem.

V Gambii se můžete těšit na zajímavé zážitky a krásnou přírodu. Tendaba Camp je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a odpočinek, ale i pro ty, kteří chtějí poznat nové kultury a tradice. Po návratu z této krásné destinace budete mít plné nabité baterie a mnoho zajímavých zážitků z neobvyklého místa v srdci Afriky.


Dovolená Gambie Tendaba Camp


Dovolená v Gambii je ideální pro turisty, kteří hledají exotický zážitek v Africe. Tendaba Camp je skvělým místem, kde si můžete užít krásy přírody a zároveň si užít odpočinku v kempu. Tendaba Camp je obzvláště oblíbený mezi lidmi, kteří se chtějí setkat s místními kulturami a zvyky.

Tendaba Camp se nachází na břehu řeky Gambie, v blízkosti národního parku Kiang West. Je to ideální místo pro pozorování mnoha druhů ptáků, opic a dalších zvířat. Když se rozhodnete zde strávit svou dovolenou, můžete se těšit na relaxaci v příjemném prostředí, kde se budete cítit jako doma.

Kemp má 52 bungalovů, každý s terasou nad řekou Gambie. Všechny bungalovy jsou vybaveny potřebným vybavením, jako je klimatizace, sprcha a toaleta a stůl se židlemi. Kemp je ideální pro ty, kteří chtějí zažít přírodu na maximum. V blízkosti kempu jsou mnohé turistické atrakce, které stojí za návštěvu.

Jednou z nejpopulárnějších atrakcí v této oblasti jsou místní trhy, kde se prodávají mnoho tradičních produktů a zábavy. Na trzích najdete mnoho zajímavých čajových dýmek, kožešinových klobouků a suvenýrů z afrických zemí. Je tu také mnoho restaurací s tradiční africkou kuchyní, která je velmi chutná a zdravá.

Další zajímavou atrakcí v Tendaba Camp je výlet loďí po řece Gambii. Tento výlet nabízí krásné výhledy na krásnou přírodu a mnoho druhů ptáků a zvířat. Je to ideální aktivita pro ty, kteří chtějí zažít něco nového a odlišného.

V Tendaba Camp se můžete těšit na mnoho aktivit. Mezi ty nejoblíbenější patří rybaření, výlety do okolí a pozorování ptáků. Kemp má také bazén, kde si můžete odpočinout a osvěžit se v teplém počasí.

V Gambii se nachází mnoho překrásných pláží, které stojí za návštěvu. Z Tendaba Camp můžete snadno dojet na některou z nejkrásnějších pláží v Gambii. Pláže jsou ideálním místem pro odpočinek a užívání si slunce a moře.

Pokud planujete dovolenou v Gambii, určitě nezapomeňte navštívit Tendaba Camp. Kemp vám nabídne relaxaci v soukromí a zároveň vám umožní prozkoumat krásy Gambie. Jestliže toužíte po přírodě a kultuře, určitě si zamilujete Gambii a Tendaba Camp.


Největší online sortiment letenek

Záruka nejnižší ceny

Téměř všichni naši klienti jsou spokojeni (99%)

Výhodné ceny letenek

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Objevit letenky